reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co to znaczy być kibicem...
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 21 Lis 2005, 16:52    Temat postu: Co to znaczy być kibicem... Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista przy przedstawianiu się w temacie: "Islandofilu - kim naprawdę jesteś? napisa:
jestem kibicem i lubie sie bic!



Albo ktoś jest kibicem albo lubi się bić na stadionach. Prawdziwy kibic tego nie robi. Prawdziwy kibic uważa zadymiarzy za bęcwałów. Prawdziwy kibic wstydzi się pseudokibiców. Prawdziwy kibic musi się wstydzić, bo ludzie od razu go biorą za pseudokibica. A to nawet nie jest pseudokibicowanie. To zwykła bandytka...

(Pewnie zostanę za to obrzucony błotem...


Ostatnio zmieniony przez einar dnia 1 Gru 2005, 18:16, w caoci zmieniany 4 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 21 Lis 2005, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcale nie masz raci!prawdziwy kibic jest ze swoja druzyna na kazdym meczu i prawdziwy kibic za swoja druzyne przeleje krew jesli wymaga tego sytuacja!a jesli nazywasz jakiegos czlowieka co oglada mecz w tv albo idzie na stadion z cola i popcornem i narzeka na drzuyne jak przegrywa albo sie wcale nie pokazuje jak przegrywa i nie jezdzi na wyjazdy za swoja druzyna to nie jest kibicem!prawidzy kibic to hooligan !nie bede dyskutoal z wami bo nie macie o tym sielonego pojecia wierzycie w to co pokaza w tv albo w gazecie przeczyatcie jacy to kibice sa zli a policja dobra prawda?!zyjcie dalej w swojej bujnej swiadomosci!
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 22 Lis 2005, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
prawdziwy kibic za swoja druzyne przeleje krew jesli wymaga tego sytuacja


Napewno masz na mysli oddanie krwi jak jakiś zawodnik uległ wypadkowi Exclamation
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 22 Lis 2005, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby bylo jasne wiking warior pilkarze to nie klub ...klub to kibice !!!pilkarz za pare groszy wiecej pujdzie do innego klubu a kibic jest zawsze za swoja druzyna mowie oczywiscie o prawdziwym kibicu cyt.chuliganie:)
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 23 Lis 2005, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hooligan to chuligan i tyle... A chuligan to człowiek, z którego powodu prawdziwi kibice nie chcą chodzić na mecze bo boją się dostać po łbie. To tak jakby bandytów - rezerwistów, którzy zdemolowali tej nocy pociągi, nazwać jedynymi prawdziwymi pasażerami. A przecież nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie ich nawet pseudopasażerami, nie? Chyba, że dla "hooligana" ta tłuszcza to jacyś herosi, bo zrobili "fajną" zadymę?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 23 Lis 2005, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar ale ty jestes niekumaty czloiek!nie interesujesz sie tym i nie masz zielonego pojecia to sie nie odzywaj mnie uczono ze jak czegos nie wiem to nie mowic...!pseudokibice juz wygineli i szalikowcy chyba sie zatrzymales w czasie bo ostatni zdemolowany pociag zostal bardzo dawno temu chyba rok 99 to 6 lat temu od tej poru tekie rzeczy sie nie zdazaja...co do zadym na stadionach jest juz ich coraz mniej bardzo malo mozna powieziec a to dlatego ze wygineli szaliskowcy pseudkibice... teraz jest moda na chuliganow czyli takich kibiciow ktorzy kochaja swoja druzyne i sa z nimi zawsze i wszedzie jak zauwazyles chooligani bija sie w lasach gdzies z dala od ludzi zeby nie robic tego na stadionach zeby mogly cale rodziny na mecze przychodzic a jzeli juz zadko kiedys cos dzieje sie na stadionie to zapamietaj to tylko jest wszystko przez policje!policja prowokuje bije za nic!jesli by cie policjant uderzyl palka za to ze jestes na meczu nie zdenerwowal bys sie?nie wywoalao by u ciebie to nerwow?bo u mnie tak!wiec jezeli policja jest grzeczna to my tez!pamietaj kazda bujke w tych czasach na satdionie zaczyna policja !ale o tym sie nie mowi bo i tak w to nuikt nie uwierzy a zwlaszcza tacy luzie niekumaci jak wy wierzycie w tv w reklamy itp i prosze cie nie pisz o demolowaniu pociagow bo to stare i niemodne i npaewno nie zablysniesz tym
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 23 Lis 2005, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinheads zmień lekarza. Ten cię okłamuje!!!
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 23 Lis 2005, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc a propos niekumatości... Jakbyś czytał uważniej to co ktoś do Ciebie piszę, to byś zrozumiał co do Ciebie mówię... Ja napisałem w ramach porównania - o sytuacji, która miała miejsce DZISIAJ w nocy ale dotyczyła akurat rezerwistów... Trzeba tylko umieć wykorzystywać umiejętność nabytą w przedszkolu, czyli umiejętność czytania i rozumienia tekstu pisanego. Jakbyś czytał gazety i oglądał serwisy informacyjne to byś zrozumiał może... A co do chuliganów, to mam absolutnie gdzieś czy oni się biją na stadionach, w lesie czy w ogródkach swoich rodziców. Dla mnie to tłuszcza i tyle. I tak samo mam gdzieś czy nazywają się szalikowcami, hooliganami, kibolami czy misiami Jogi. Dla mnie każda osoba wszczynająca bójkę w imię tzw. miłości do klubów, to bęcwał i tyle. A co do policji... cóż - panowie, którzy są wysyłani w "czarnych zbrojach" na mecze z pewnością nie są mili. Nie twierdzę, że są bez wini, bo z pewnością wielu z nich uderza władza do głowy i bardzo często "stosowanie środków przymusu bezpośredniego" zamienia się w zwykłe nawalanie pałą. Ale gdyby nie byli tam potrzebni to by ich tam nie wysyłano. Nikt mi nie wmówi, że ich obecność na meczach wynika z chęci pobicia kibica. Choć przyznaję, że już podczas "pacyfikacji" chęć przywalenia może brać górę. Gdyby nie było zagrożenia, że tzw. kibic rozpocznie awanturę, to by nie trzeba takich środków stosować. Ja się cieszę, jak widzę mecze, na których panuje zdrowa atmosfera, nikt nikogo nie bije, nie niszczy, nie wykrzykuje faszystowskich haseł itp.
Nie przekonasz mnie, że ustawki są okazem dorastania kibiców, którzy w trosce o ład publiczny biją się na polach a nie na ulicach. Co to za miłość do drużyny, która potem jest karana za karygodne zachowanie kibiców, którym tak naprawdę wszystko jest jedno czy drużyna wygrywa czy przegrywa i w co właściwie gra. Jedno co jest dobre w ustawkach to fakt, że może kiedyś się chuligani powybijają w cholerę i będzie spokój. Nie widzę najmniejszego powodu, by policja za moje pieniądze miała ochraniać pociągi z "kibicami". Nie widzę powodu, żeby państwo dokładało złamany grosz do remontów stadionów zdemolowanych przez jakieś bandy, czy też, żeby służba zdrowia traciła swoje cenne kontrakty na opatrywanie ran osób, które chciały być poranione.

I ciekawe czemu to akurat piłka powoduje takie durne zachowanie. Jakoś nie wyobrażam sobie ustawek przed rozgrywkami szachowymi Johanny...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bartus22-1

Doczy: 31 Sie 2005
Posty: 112
Skd: Krosno
PostWysany: 23 Lis 2005, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pseudokibole dzialaja dalej np u mnie w Krośnie (Polska pd-wsch) zawsze na każdym meczu Krośnanki z sąsiednimi Czarnymi Jasło jest zadyma nawet porządna. Są to grupy zorganizowane pisane są ogłoszenia o tym meczu i naklejane sa wszędzie. Każdy mecz pomiedzy tymi drużynami jest poprostu jednym wielkim niepotozumieniem władze mogły by np. zakazac wstepu kibicom na takie mecze i byłoby spokojniej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
skinheads
Go
PostWysany: 23 Lis 2005, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar zgadzam sie z toba tez na meczach lubi zdrtowa atmosfere!i tez jestem przeciwny aby policja byla na stadionie czy ochraniala pociag my sobie sami poradzimy !jestesmy ludzmi i potrafimy sie dogadac z innymi ekipami co gdzie kiedy i jak!a muwic o nas dzicz to pokazujesz jaki jestes zalosny bo w mojej brygadzie sa bardzo madrzy ludzie dla ktorych ustawki to hooby!u mnie w gropie jedt lekarz,sedzia prawa,adwokat i nawet posel!!!i wielu ludzi studiujacych i uczacych sie !wszyscy cos trenuja jakies sztuki walki kzdy pracuje i sie stara wiec nie nazywaj pozadnych ludzi i madrzejszych co niektortcyh od ciebie zapewne dzicza bo stajesz sie zalosny! co do zamykania stadionow to koles jestes chory bo pilka nozna jst dla kibiciwo i dzieki nam prawdziwym kibicom pilka nozna istanieje!
Powrt do gry
Svartskjegg

Doczy: 27 Lis 2005
Posty: 23
Skd: Śląsk
PostWysany: 27 Lis 2005, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej

Na poczatku witam wszystkich !
Nie bardzo wim co tu napisać więc skrótowo.
Mam 23 lata, na codzień męczę sie na Politechnicee Śląskiej. Interesuję cię muzyką i skandynawią (wszystko co związane - literatura, historia, kultura...)
Szczególnie pociga mnie epoka wikingów.
Aktywnie uczesnicze w ruchu odtwórstwa historycznego (Norwegia X wiek).

To chyba wszystko na teraz.

Gratuluję świetnigo serwisu i pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
slave

Doczy: 28 Lis 2005
Posty: 37
Skd: Kielce
PostWysany: 28 Lis 2005, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem ludzi, którzy chodzą na mecze po to, żeby się bić... Confused Przykre to jest...
_________________
"Emotional landscapes
they puzzle me
then the riddle gets solved
and you push me up to this:

State of emergency : how beautiful to be
state of emergency : is where I want to be"

>Jóga< Björk


Ostatnio zmieniony przez slave dnia 1 Gru 2005, 22:28, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 28 Lis 2005, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista napisa:
bardzo lubi stdionowe zadymy jestem kibicem i lubie sie bic!


Shocked wow ysz Smile Very Happy lol

Ze tez dopiero teraz taki kwiatek wypatrzylem Exclamation

Cytat:
prawidzy kibic to hooligan !


Prawdziwy kibic przede wszystkim sie z tym nie obnosi, ani na forum, ani w zyciu codziennym. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze nim nie jestes.

Cytat:
teraz jest moda na chuliganow


I to w zasadzie tlumaczy mi Twoja postawe;)

Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze gdyby ktokolwiek z ekipy wszedl na to forum i przeczytal wszystkie bzdury, ktorymi narobiles sobie i im przypalu do dostalbys czerwona kartke na mecze KKSu;)
A w ogole co to jest ten Kalisz? ;-)

Pozdrowienia chuliganie, napisz cos czasem jeszcze, bo jest smiesznie lol
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
skinheads
Go
PostWysany: 29 Lis 2005, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro nie wiesz co to kalisz pyrko to nie bede ci znow udowadnial ze mam racje !idz do szkoly najpierw a potem ewentualnie porozmawiamy!
Powrt do gry
soley

Doczy: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Skd: HFJ
PostWysany: 30 Lis 2005, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista napisa:
einar zgadzam sie z toba tez na meczach lubi zdrtowa atmosfere!i tez jestem przeciwny aby policja byla na stadionie czy ochraniala pociag my sobie sami poradzimy !jestesmy ludzmi i potrafimy sie dogadac z innymi ekipami co gdzie kiedy i jak!a muwic o nas dzicz to pokazujesz jaki jestes zalosny bo w mojej brygadzie sa bardzo madrzy ludzie dla ktorych ustawki to hooby!u mnie w gropie jedt lekarz,sedzia prawa,adwokat i nawet posel!!!i wielu ludzi studiujacych i uczacych sie !wszyscy cos trenuja jakies sztuki walki kzdy pracuje i sie stara wiec nie nazywaj pozadnych ludzi i madrzejszych co niektortcyh od ciebie zapewne dzicza bo stajesz sie zalosny! co do zamykania stadionow to koles jestes chory bo pilka nozna jst dla kibiciwo i dzieki nam prawdziwym kibicom pilka nozna istanieje!


Myslalam ze sztuki walki sa traktowane bardziej jako sport , poza tym moga sluzyc do samoobrony ale nie do szukania zaczepek i okazji do przylania komus w gebe, tego ucza na kursach, ale widocznie nie do wszystkich to dotarlo...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 30 Lis 2005, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinhead, skoro lubisz zdrową atmosferę na stadionie i nazywasz siebie chuliganem, to czy nie uważasz, że cos jest nie tak? Nikt nie chce przychodzić na stadion, gdzie dwie grupy bezmózgich ABS-ów* czekają tylko na chwilę, gdy będą mogli się ponawalać.

To, co uskuteczniacie, to jest dzicz, nieważne, czy masz kolegów-chuliganów z wykształceniem podstawowym, czy z doktoratem z prawa.

Cytat:
tez jestem przeciwny aby policja byla na stadionie czy ochraniala pociag my sobie sami poradzimy


Nie rozumiesz, że policja właśnie po to ochrania pociągi i stoi na stadionie, żebyscie "sobie sami nie poradzili"?

*ABS - Absolutny Brak Szyi
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 30 Lis 2005, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie...bo to wlasnie przez policje sa awantury na meczach gdyby ich nie bylo bylo by spokojnie!pociagow nikt nie demoluje juz!stare czasy!
Powrt do gry
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 30 Lis 2005, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to policja wywołuje awantury Shocked Confused .

Sprawa jest prosta - gdyby nie chuligani policja byłaby niepotrzebna. To chyba proste?

Zresztą - dopóki nie zmieni się system ochrony stadionów, to będą burdy.

A zamiast aresztować takich gnojków - wysyłać ich na miesiąc do ciężkich robót, myslę, że szybko by się opanowali oni i ich "koledzy".
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
skinheads
Go
PostWysany: 30 Lis 2005, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK POLICJA WYWOLUJE AWANTORY! ale ty sie nigdy prosty czlowieku nie dowiesz o tym doputy bedziesz ogladal tv i sluchal tych bzdor ze to kibice sprowokoali... zebys sie przekonal musisz pojechac na wyjazd jakis wtedy mozesz zabrac glos a skoro masz inforamcje z 3 osob to siedz cicho idioto i nie ujadaj...

chuligani zawsze razem!!!
Powrt do gry
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 30 Lis 2005, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że kiedyś dostaniesz pożądne baty, czy to od policji, czy od kumpli po fachu i otrzeźwiejesz.

Prosty człowieku? Buehehe, dobre. To nie ja łażę po jakiś meczach i to nie ja napieprzam się z bandą bezmózgów.

Nie chodzę na mecze? Bo polska piłka nożna to kupa śmiechu i nic więcej.

A teraz tą dyskusję kończę, bo z tobą się dyskutować nie da.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron