reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Ta polska moda na Islandii
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Starks

Doczy: 25 Cze 2011
Posty: 6
PostWysany: 25 Cze 2011, 15:30    Temat postu: Ta polska moda na Islandii Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu można zaobserwować pewien trend w doborze ubrań naszych rodaków. Otóż coraz częściej można z daleka odróżnić rodowitego Islandczyka/Islandke od Polaka/Polki. Polska moda na islandii ciągnie się w nieskonczoność i nie widać zmian. Wstyd, żenada ze Polacy nie umieją się ubrać, chądzą brudni i niezadbani{nie wszyscy oczywiście}. Znam takich co są tu juz 5, lub wiecej lat i nigdy nie kupili żadnego ubrania na islandi. Faceci chodzą wciąż w swoich dzwonach firm cros, wrangler lub Big Star. Do tego białe buciki adidas, fryzurki typu Irokez lub łysa pała. Czapeczki obowiązkowe z daszkiem. Kobiety podobnie,, zero gustu, stylu. Sa niezadbane bo przeciez nie są w Polsce i nikt ich nie bedzie oglądał! A Islandczycy? Oni to widzą i nas oceniają. Wyróznaimy się z tłumu. I ktoś pewnie napisze ze islandki tez są zaniedbane , a Islandczycy chodzą w klapkach! Oczywiście jak wszędzie, ale reszta społeczenstwa, nawet ta starsza dba o siebie i ma swoj niepowtarzalny styl. To widać i slychac! Małe zmiany czasem potrafią zdzialac cuda i nie chodzi o to zeby kupowac ciuchy za 20 tys. Na islandii są tez promocje i czasem mozna kupic fajny ciuch za grosze. Nie pisze po to żeby tu kogoś urazić tylko pokazać że czas na zmiany polski narodzie aby nas lepiej postrzegali
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 25 Cze 2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmówcą! Naszych rodaków można zaobserować najczęściej w sklepach sportowych typu Utlif jak szukają białych adidasików i koszulek polówek w paseczki. Aha i jeszcze spodenki przykrutkie firmy NIKE lub Adidas. To moda z przed 10ciu laty. Ale co sie dziwić w Polsce w dużych galeriach jeszcze tego dużo na pólkach. Wciąż tandeta i królują firmy typu Wrangler, big star, Reserve, adidas, Nike. Ciuchy Diesel,G Star są ciężko dostępne i bardzo drogie
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zeberka10
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 30 Gru 2010
Posty: 11
PostWysany: 25 Cze 2011, 15:55    Temat postu: Moda Odpowiedz z cytatem

Cóż może po prostu nie którzy przylecieli tu na zarobek, a nie robić rewię mody. Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kolorowa

Doczy: 02 Wrz 2009
Posty: 41
PostWysany: 25 Cze 2011, 16:56    Temat postu: polska moda Odpowiedz z cytatem

hi hi .....swieta prawda, naszych wszedzie rozpoznasz, a w szczegolnosci naszych facetow! Szkoda ze staneli w miejscu , przeciez nasi rodacy maja ladne rysy twarzy sa sympatyczni tylko te ciuchyyyyyy.......

Pozdrawiam Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 25 Cze 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem że ktoś przyleciał tu na zarobek, ale żyć trzeba, ubierać i myć sie też trzeba. Na piwko i paierosy to nasi nie żałują i budują wizerunek Polaka alkoholika, nieroba, złodzieja i brudasa
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Cze 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na spacer byśta lepij poszli taka ladna pogoda za oknem
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
kapsel1208

Doczy: 15 Lip 2009
Posty: 21
Skd: polska
PostWysany: 25 Cze 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha co za ludzie . ale to te wypowiedzi z własnego wizerunku ? a w szczególności :

Na piwko i paierosy to nasi nie żałują i budują wizerunek Polaka alkoholika, nieroba, złodzieja i brudasa

nudzi wam się ? to tak jak kolega napisał wyjazd na spacerek . bzdury wypisujecie , widać że się w główce poprzewracało heh
_________________
dążyć do życia to ciężka sprawa>) lecz z tego niezła zabawa>)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kapsel1208

Doczy: 15 Lip 2009
Posty: 21
Skd: polska
PostWysany: 25 Cze 2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nawiasem pytając to wy się ubieracie dla mody i wyglądu ? czy dla siebie by się dobrze w tym czuć i by było wygodnie ?
z waszych wypowiedzi wynika że lubicie się ubierać jak pajace by było modnie heh a może po to by nie pokazywać iż jesteście polakami ? bo ja jestem dumny z tego że jestem polakiem i będę się ubierał jak mi się podoba !!
no a teraz życzę miłego weekendu i skończcie pisać takie bzdury
pozdro
_________________
dążyć do życia to ciężka sprawa>) lecz z tego niezła zabawa>)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
QRCZYBYK
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 38
PostWysany: 25 Cze 2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam też nic nie mam przeciwko Polskiej modzie,po prostu to nasz styl i po tym jesteśmy rozpoznawalni,ale wszystkim nie dogodzisz,a te teksty w stylu że Islandczycy nas rozpoznają zachowajcie dla siebie,niech oni lepiej na siebie się spojrzą.Mi nie przeszkadza że ktoś mnie widzi i rozpoznaje jako polaka nawet mi to pasuje,a podejżewam że problem z tym mają nowobogaccy,którzy z paru hektarów się wyrwali i świat chcą zawojować,albo ludzie z kompleksami,nie wiem,ale pozdro dla wszystkich i tych ubranych po Polsku i po Islandzku.
_________________
Podobno pijany żyje krócej, ale na pewno widzi dwa razy więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
GoBo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 16 Wrz 2007
Posty: 106
Skd: KEFLAVIK
PostWysany: 25 Cze 2011, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapsel1208 napisa:
tak nawiasem pytając to wy się ubieracie dla mody i wyglądu ? czy dla siebie by się dobrze w tym czuć i by było wygodnie ?
z waszych wypowiedzi wynika że lubicie się ubierać jak pajace by było modnie heh a może po to by nie pokazywać iż jesteście polakami ? bo ja jestem dumny z tego że jestem polakiem i będę się ubierał jak mi się podoba !!
no a teraz życzę miłego weekendu i skończcie pisać takie bzdury
pozdro


Jesteś aż tak dumny z tego iż Polak,Polakami piszesz z małej litery. Właśnie to oprócz wyglądu świadczy o Tobie.
POZDRAWIAM
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
kolorowa

Doczy: 02 Wrz 2009
Posty: 41
PostWysany: 25 Cze 2011, 18:38    Temat postu: moda Odpowiedz z cytatem

Ja tam też nic nie mam przeciwko Polskiej modzie,po prostu to nasz styl i po tym jesteśmy rozpoznawalni,ale wszystkim nie dogodzisz,a te teksty w stylu że Islandczycy nas rozpoznają zachowajcie dla siebie,niech oni lepiej na siebie się spojrzą.Mi nie przeszkadza że ktoś mnie widzi i rozpoznaje jako polaka nawet mi to pasuje,a podejżewam że problem z tym mają nowobogaccy,którzy z paru hektarów się wyrwali i świat chcą zawojować,albo ludzie z kompleksami,nie wiem,ale pozdro dla wszystkich i tych ubranych po Polsku i po Islandzku


A mnie sie wydaje ze to tylko ci ktorzy sie wyrwali z tych paru hektarow tak wygladaja:) Ale same shit ......wszystkie hektary nasze:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
guliwergt
Go
PostWysany: 25 Cze 2011, 19:03    Temat postu: zastanówcie się o czym piszecie Odpowiedz z cytatem

http://demotywatory.pl/2023338/Oceniac-czlowieka-po-ubiorze
Powrt do gry
kapsel1208

Doczy: 15 Lip 2009
Posty: 21
Skd: polska
PostWysany: 25 Cze 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha gobo tak dla twojej wiadomości . jak byś zwrócił uwagę na to że w obydwu wypowiedziach jest pisane małą literą to może i byś się domyślił że coś jest nie tak z moją klawiaturką .
no ale cóż nie każdy jest aż na tyle .....
_________________
dążyć do życia to ciężka sprawa>) lecz z tego niezła zabawa>)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
QRCZYBYK
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 38
PostWysany: 25 Cze 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kochani powiem wam jeszcze jedną śmieszną rzecz,z Polski pochodzę z malenkiej wioski która liczy 4 gospodarstwa,będąc na urlopie,normalnie pracowałem i pomagałem w gospodarstwie,i ubrany byłem jak byłem ,chcieliśmy zrobić kilka zakupów,ale poprosiłem szwagra żeby pojechać do sklepu w którym można zapłacić kartą,no i zajerzdzamy, ja ubrany jak ubrany, pani zmierzyła mnie wzrokiem niechętnym,zrobiłem zakupy za 700 zł jak liczyła to tak mniej więcej w połowie zapytała czy wystarczy mi pieniędzy,odpowiedziałem że tak,pod warunkiem że zapłacę kartą,głupio się uśmiechneła i liczyła dalej,jak już przyszło do płacenia wygrzebałem z serdaka moją złotą visę i naprawdę myślałem że mnie w xxxx pocałuje,zaczeła doradzać co lepsze i skakać jak nad gównem,i jaki z tego morał,nie oceniaj nikogo po ubiorze,przynajmniej ja nigdy nikogo nie oceniam po ubiorze lub wyglądzie ,żeby kogoś ocenić,to trzeba go poznać.I tyle mojego w tym temacie, a gadki że sie ten ubiera tak a ten tak, to śmiech po prostu u mnie wywołuje.Może być najgorszy obdartus a w sercu może mieć takie ideały że żaden pajac w gajerku mu nie dorówna.
_________________
Podobno pijany żyje krócej, ale na pewno widzi dwa razy więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
seeslav

Doczy: 09 Kwi 2007
Posty: 42
Skd: DKL-RKV
PostWysany: 25 Cze 2011, 22:27    Temat postu: prowokacja Odpowiedz z cytatem

A ja tu czuje brzydko pachnącą prowokacje i sie wciągać dajecie. Rozpoczynaciel tematu zarejestrowany 25,06,2011 czyli dziś- nagle zna ludzi ktorzy tu chodzą w walonkach i kufajach od lat pięciu!!!
Podaj swój prawdziwy nick!!!!!
Niech sobie każdy chodzi jak chce!!!!
WBK i Qurczybyk- reespect!!
Państwo moderatorstwo !!! wydaje mi się że temat do zamknięcia!!!
_________________
warten sie bitte WO IST ZURICH??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
QRCZYBYK
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 38
PostWysany: 25 Cze 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech i nawet prowokacja ja się nie wstydzę i jak ktoś chce niech pisze do mnie wszystko podam jak na dłoni.Niektórzy zapytają dlaczego nie na forum,odpowiedz pozostawiami samym sobie,chcesz wiedzieć,czy się pytasz.
_________________
Podobno pijany żyje krócej, ale na pewno widzi dwa razy więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.S.A.

Doczy: 10 Cze 2011
Posty: 6
PostWysany: 25 Cze 2011, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To komentarz do artykułu na portalu informacje.is pt. "Casual, styl na lato":
#1 Jurij 2011-06-25 14:12
polska moda na islandii! Hahaha znam takich co przyjechali tu 5 lat temu i żadnego ciucha nigdy nie kupili. Faceci dalej krążą w spodniach dzwonach firmy Wrangler lub Cross, buciki adidasiki biale, czapeczka na glowie, fryzurki obowiązkowe IROKEZIK lub łysa pała, Panny zas bląd utleniane wodą wloski, solarka na sware, biale kozaczki, adidasiki i spudniczki mini. Żenada
Cycki, ręce opadają!!! CO takiego fantastycznego jest w ubiorze Islandczyków??? Dziewczyny wystrojone, z tapetą na buzi a na tych spodniach diesel plama na plamie albo zdarte fleki w ich super modnych kozaczkach z Bianco. Najfajniejsze to są te co w piżamie potrafią do sklepu jechać. Wszędzie na świecie są ludzie modni i Ci dla których nie jest ważne co na sobie noszą. Jedno mi sie w Polkach bardzo podoba. Nie widziałam tu jeszcze Polki z brudnym, zaniedbanym dzieckiem. Matki z naszego kraju same potrafią nie zmieniać garderoby przez pare lat ale o dzieci bardzo dbają!!! Nasze dzieci się wyrózniają i to bardzo pozytywnie!!
Chlać, ćpać, palić potrafią też Ci modnie ubrani.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 26 Cze 2011, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest bolesna ale prawdziwa. Polacy za granicą nie dbają o siebie i tyle. To widać i czuć czasem. Ale na piwo i papierosy zawsze mają . Tu nie chodzi o mode , ubrania tylko o to żeby dbać o siebie. A zadbany człowiek to taki co od czasu do czasu kupi sobie nową koszulke za 1000kr w Smaralindzie z promocji a nie chodzi w tej samej śmierdzącej cały tydzień i mysli ze nieczuć. Że jak jest impreza świąteczna to ma się w co ubrać a nie przychodzi w butach do koszykówki i spodniach w ktorych chodzi na codzien do pracy. Tu chodzi o kulturę i wizerunek. W myśl zasady jak Cię widzą tak Cię piszą. Tyle w temacie
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
QRCZYBYK
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 38
PostWysany: 26 Cze 2011, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę puścić bąka za 100 mogę śmierdzieć tygodniowo za 200 koron ,mogę dać powąchać gacie fanatykom ale i tak kto mnie zna to swoje wie,wiec moja xxxx do wąchania jutro o 12 do 16, pozdrawiam i 1000 koron za wąchnięcie.Ewentualnie pochodzew gaciach dwa tygodnie \a dobrą opłatąhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa
_________________
Podobno pijany żyje krócej, ale na pewno widzi dwa razy więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
QRCZYBYK
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 38
PostWysany: 26 Cze 2011, 2:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Królik już Cię widzę bo kisiel w Polsce a na Ciebie zawsze można polegać
_________________
Podobno pijany żyje krócej, ale na pewno widzi dwa razy więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron