reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Miss world
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, co mnie denerwuje? Te sztuczne uśmiechy na ich twarzach, ta udawana słodycz. Cholera, jakbym był na miejscu jednej z nich, to bym powiedział szczerze, co myślę, a nie: "Wszystko jest piękne, słodkie, kocham was, chcę zbawić caly świat".

A, jeszcze jedno - mój idol (Diogenes Cynik ;-)) mawiał, że najważniejsza w życiu jest szczerość w mówieniu. Ja to popieram i cholera mnie ciska, kiedy w telewizji widzę tych uśmiechniętych bubków, którzy rozlewają słodycz, sami nie wierząc w to, co mówią.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Chessek

Doczy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skd: Łódź
PostWysany: 11 Gru 2005, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisa:
Wiesz, co mnie denerwuje? Te sztuczne uśmiechy na ich twarzach, ta udawana słodycz. Cholera, jakbym był na miejscu jednej z nich, to bym powiedział szczerze, co myślę, a nie: "Wszystko jest piękne, słodkie, kocham was, chcę zbawić caly świat".


Ale one tak mówią bo cwiczyły to dzień i noc. Jak się ma rozum Kelly Bundy to się tak zachowuje. I jak mozna wybierać która piekniejsza?

Cytat:
A, jeszcze jedno - mój idol (Diogenes Cynik ;-)) mawiał, że najważniejsza w życiu jest szczerość w mówieniu. Ja to popieram i cholera mnie ciska, kiedy w telewizji widzę tych uśmiechniętych bubków, którzy rozlewają słodycz, sami nie wierząc w to, co mówią.


Zgadzam się, szczerość jest bardzo wazna bo wiemy na czym siedzimy. Chociaż przez szczerość mozna nie źle oberwać Very Happy

Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia, on za szczerość obrywał nie raz.

Pewnie one ćwiczą swoje "litanie" dzień i noc. Ten konkurs powinien się nazywać konkursem "pięknych ciał", a nie piękności ogólnie. Wink Zresztą - nie wymagam, żeby miss świata miała doktorat z teorii mnogości, czy habilitację, ale - te konkursy propagują sztuczność i w pewnym sensie konformizm - dopóki mówisz coś, co się wszystkim podoba, jest ok.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Chessek

Doczy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skd: Łódź
PostWysany: 11 Gru 2005, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisa:
Tia, on za szczerość obrywał nie raz.

Pewnie one ćwiczą swoje "litanie" dzień i noc. Ten konkurs powinien się nazywać konkursem "pięknych ciał", a nie piękności ogólnie. Wink Zresztą - nie wymagam, żeby miss świata miała doktorat z teorii mnogości, czy habilitację, ale - te konkursy propagują sztuczność i w pewnym sensie konformizm - dopóki mówisz coś, co się wszystkim podoba, jest ok.


Tak, to jest obrzydliwe. Patrzymy i wybieramy najlepsza sztukę, to jak w miesnym. Poprosze ten boczek, albo nie - ten poproszę Very Happy
Dzięki też elloth za rozpalenie we mnie lubienia filozofii. Chyba jutro wypożycze sobie Russela którego uwazam za człowieka renesansu. I muszę też zrobić wszystko aby dostać się na filkę Very Happy

Pozdrawiam i pamietajmy nie oceniajmy ludzi po pozorach Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 11 Gru 2005, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:33, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss world to klasa?Neutral. Jeżeli rzeczywiście, to naprawdę nisko upadamy. Ale to dyskusja na inny temat.

Poza tym - gdy oglądam takie konkursy wywołują u mnie pewien rodzaj nostalgii. Dlatego nigdy ich nie oglądam. Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Chessek

Doczy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skd: Łódź
PostWysany: 11 Gru 2005, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błagam panowie, nie oceniajmy kobiet po wyglądzie.
Miss Polski przecietna? Dla jednego moze być przeciętna a dla innego symbolem seksu. Ja jestem po czesci turpistą więc nie powinienem się odzywać Very Happy

Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 11 Gru 2005, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:33, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
bartus22-1

Doczy: 31 Sie 2005
Posty: 112
Skd: Krosno
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówicie tu że nie podoba się wam to że wg nich tak wszystko jest super, a wyobraźcie sobie że jakaś kandydatka nagle zaczyna narzekać:
- że pokój w hotelu niewygodny (dostaje go za darmo i to *****...)
- że niemili i niekulturalni ludzie (przecież dostała za to kase na wyborach u siebie żeby dobrze reprezentować kraj w każdych okolicznościach)
- że nieodpowieda jej klimat (to po co sie pchała na wyory miss world do chin)
- że za nic niebędzie pomagać biednym tylko siedzieć w swojim apartamencie i rozdawać autografy (miss world powinna być dabra, miła, serdeczne, uczynna, delikatna itp...)

i kto wtedy wybrałby ją na MW?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Svensk

Doczy: 05 Pa 2005
Posty: 165
Skd: Zabrze (PL)
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEST NAJPIEKNIEJSZA !!!!!!!!!!! JEST SLICZNA, PRAWDZIWA ISLANDZKA URODA !!!!!!!!! FAKT ZE NA SOLARKE CHODZI, ALE JEST SUPER !!!!!! PRAWIDZWEA INTELIGENTA, MIŁA, SŁODKA SKANDYNAWKA SUPER!!!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartus, chodzi o to, że lepiej, żeby nic nie mówiły :]. I tak wiadomo, że chodzi o ich wymiary (przepraszam panie, jeżeli sie poczują urażone, ale taka jest prawda), a nie o to, co mówią.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:32, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Svensk

Doczy: 05 Pa 2005
Posty: 165
Skd: Zabrze (PL)
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie ze ona kocha sigur rós ? Smile)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie uwazam ze takie pytania co bys zrobila gdybys wygrala to czysta prowokacja ,bo i tak kazda bedzie ratowac glodujace dzieci,zapobiegac dziurze ozonowej itd.Gdyby powiedziala ze chce pojechac do Patagonii i podumac to by ja obwolali egoistka i nikt by nie zaglosowal.Pamietacie film Bruce wszechmogacy....A taki konkurs to tylko zabawa bo przeciez mialao by to naprawde wymiar gdyby zastartowaly wszystkie kobiety swiata i glosowali wszyscy....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja bym proponował to zunifikować. Jakąś przysięgę napisać, w której zawarte będzie oświadczenie, że dana Pani, gdy zostanie miss, to wyżywi wszystkie głodne dzieci świata, załata dziurę ozonową nitką ze swojej pończochy, poprosi Arabów, żeby nie chcieli pozabijać wszystkich na świecie, poprosi Amerykanów żeby byli lepsi i, że dziękuje swoim wszystkim wspaniałym, pięknym, uśmiechniętym rywalkom, bo przecież nigdy nie czuła się od nich lepsza i nie zazdrościła im czegoś. Cool
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 11 Gru 2005, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co za bdzury:) Przecież miss świata, Polski czy Pacanowa nie ma za zadanie ratowanie świata w pojedynkę. Choć fakt faktem, że w swoich kontraktach miss mają zapisane, że muszą brać udział w imprezach charytatywnych na przykład. I to już jest coś. A że mówią zawsze, że chcą pokoju na świecie? A co mają mówić? Że nie chcą? Wink A wyobrażacie sobie, że zamiast mówic, że chce, by na świecie wojen nie było i ludzie byli mili, ładni i szczęśliwi, powiedziała: "Jestem za budowaniem tajnych więzień w krajach zezwalających na stosowanie tortur, by tam przesłuchiwać terrorystów, dzięki czemu może uda się tajnym agentom służb specjalnych zdobyć informację o ewentualnych atakach, w których mogłyby zginąć setki ludzi"? No po to się ogląda wybory miss, czy inne tego typu słodkości, żeby na chwilkę zapomnieć o tych przykrych sprawach i myśleć, że ileśtam ładnych kobitek chce pokoju na świecie...
Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 11 Gru 2005, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Einar, z tym ratowaniem świata to było tylko wyolbrzymienie. Wiesz, nic innego nie mogą powiedzieć, bo większość z nich nic ciekawego nie ma do powiedzenia, a i ta impreza rządzi się własnymi prawami. Z drugiej strony, zabawne by było, jakby zaczęły mówić to, co myślą lol ;-).

A branie udziału w imprezach charytatywnych akurat popieram. Bo stają się wizytówką takiej imprezy i ściągają ludzi.

Zresztą, nie po to się ogląda wybory miss świata, żeby słuchać wykladów o właściwym użyciu słowa "właściwie" Wink , czy po to, żeby słuchać uczonych mów.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Gru 2005, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jestem za budowaniem tajnych więzień w krajach zezwalających na stosowanie tortur, by tam przesłuchiwać terrorystów, dzięki czemu może uda się tajnym agentom służb specjalnych zdobyć informację o ewentualnych atakach, w których mogłyby zginąć setki ludzi


Einar ale to fajne po głowie kijem go
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 12 Gru 2005, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 22:32, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
skinheads
Go
PostWysany: 12 Gru 2005, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIADOMOŚĆ SKASOWANA Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU!

Administrator forum
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron