reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Islandofilu - kim naprawd臋 jeste艣?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 8 Pa 2004, 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyzby szanowne szefostwo by艂o antyislandzkie?Smile No to pozostaje Ci albo ukrywa膰 si臋 ze s艂uchaniem wyspiarskiego radia, albo.. zarazi膰 ich te偶 islandofili膮.

Jak ju偶 jeste艣my przy radiu, to warto wspomniec, 偶e na niektorych stacjach sa piosenki na zyczenie. Mozna w trakcie programu wyslac e-maila do prowadz膮cego i zam贸wi膰 utw贸r z dedykacj膮. Poniewaz chyba nie ma w tym przypadku zbyt wielkiego t艂oku, to jest ogromna szansa ze akurat wybior膮 nasza propozycj臋. Kiedy艣 napisali艣my maila wlasnie w taki sposob ale byla juz tylko chwilka do konca programu i nie zdo艂ali wyemitowac naszych zycze艅. Zadedykowali艣my piosenk臋 wszystkim mieszka艅com Islandii i poprosilismy o nietypow膮 piosenk臋, bo bo偶onarodzeniow膮 (co zrobic jak nam sie ta islandzka piosenka tak bardzo podoba?Smile Chyba nazywa si臋 "J贸lagj枚f", czyli prezent gwiazdkowy, a 艣piewa j膮 bardzo s艂odko islandzkie dziecko. Kojarzycie? Kto s艂ucha艂 w okresie 艣wi膮tecznym islandzkiego radia to nie mia艂 szansy nie s艂ysze膰). Prowadz膮cy audycj臋 odpisa艂 nam w b艂yskawicznym tempie, dziekuj膮c za 偶yczenia, 偶e w tej chwili nie dokopie sie do tego utworu (na wierzchu by艂 wtedy g艂贸wnie J贸nsi bo to by艂o zaraz po Eurowizji) i ze z ch臋ci膮 prze艣le nam kopi臋 piosenki, kt贸ra nam si臋 tak spodoba艂a.

Mi艂e to, fajne, takie... islandzkie (偶e si臋 tak wy(na)ra偶臋...) Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blida
Go舵
PostWys砤ny: 27 Pa 2004, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Prowadz膮cy audycj臋 odpisa艂 nam w b艂yskawicznym tempie, dziekuj膮c za 偶yczenia, 偶e w tej chwili nie dokopie sie do tego utworu (na wierzchu by艂 wtedy g艂贸wnie J贸nsi bo to by艂o zaraz po Eurowizji) i ze z ch臋ci膮 prze艣le nam kopi臋 piosenki, kt贸ra nam si臋 tak spodoba艂a.

Mi艂e to, fajne, takie... islandzkie (偶e si臋 tak wy(na)ra偶臋...) Very Happy


hej, pamietam ten dzien, rozmawialysmy wtedy na gg, tak? i to bylam ja, ktora poprosila o piosenke J贸nsiego Wink,a dlatego, ze pisalam z Kanady, Guðni M谩r powiedzial na antenie, ze fajnie byloby otrzymac ode mnie nastepny email, mowiacy jaka jest teraz pogoda w Kanadzie. to chyba bylo w maju, jesli dobrze pamietam?
chcialabym miec znowu tyle czasu, co kiedys na sluchanie islandzkiego radia........
Powr髏 do g髍y
Reyar
Go舵
PostWys砤ny: 4 Lis 2004, 0:16    Temat postu: tez sie przedstawie :) Odpowiedz z cytatem

Witam

Dzisiaj odkrylem ta stronke i od niemoglem sie powstrzymac zeby nie napisac od paru postow. Nazywam sie Przemek od pewnego czasu koncze studia z zarzadzania na Uniwersytecie Warszawskim a do tego pracuje (ciezko) jako koordynator marketingu w portalu rekrutacyjnym (nie podaje nazwy zeby nie bylo kryptoreklamy). Chory na Islandie jestem od ponad 10 lat a wszystko to przez wikingow i sagi. Oczywiscie na poczatku byla Norwegia ale dzieki sagom Zaluskiej-Stomberg uswiadomilem sobie ze tam dalej jest jeszcze ciekawiej.
Punkt kulminacyjny choroby byl 2 lata temu gdy z kumplem wybralismy sie na Islandie. Teraz czekam slubu w 2006 i podrozy poslubnej oczywiscie na Islandie Very Happy
A ta poza tym to bawie sie w rycerstwo i mozna mnie spotkac na kazdym Grunwaldzie gdzie z reszta zapraszam Smile
pozdr
Powr髏 do g髍y
Peterans

Do潮czy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 4 Lis 2004, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to witamy ! Very Happy w gronie zara偶onych Islandi膮 Smile
Wrescie mamy kolejnego Islandofila Wink

Ciekawe ile ludzi jest zara偶onych t膮 (fajn膮) chorob膮... a nie zna iceland.pl
Sad

Pozdro >> Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
nigel
Reporter ICELAND.PL
Do潮czy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 6 Lis 2004, 14:24    Temat postu: najsland Odpowiedz z cytatem

jeszcze ja, jeszcze ja ! j臋zyk

Wyspa interesuje sie od dwoch lat, zdjeciami, zyciem i kultura. szczegolnie krajobrazy i polozenie j臋zyk pasuja do mojego charakteru Smile marzenie, jedno z nich to wlasnie kiedys pojechac na Wyspe Smile o sobie: mam 19 lat, jestem na I roku prawa [uw]. Smile
_________________
Skandynawia - wortal raczkuj膮cy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 6 Lis 2004, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widz臋, ze warszawska za艂oga ro艣nie w si艂臋.
Witamy Smile
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 6 Lis 2004, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Ja widz臋, ze warszawska za艂oga ro艣nie w si艂臋.
Witamy Smile

To na pewno z powodu konkursu lol Very Happy
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
Peterans

Do潮czy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 6 Lis 2004, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigel Very Happy WELCOME Very Happy !
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Basia

Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 2 Gru 2004, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przygoda z Islandia zaczela sie troche nietypowo, a mianowicie od stypendium w Danii ;-) Studiowala ze mna spora gromada Islandczykow, roslych facetow mowiacych dziwnym jezykiem, trzymajacych sie na uboczu i spedzajacych wszystkie wolne chwile na zaglowce jednego z nich ... Po pewnym czasie lody zostaly przelamane i to wlasnie wtedy sprobowalam pierwszy raz rekina i islandzkiego piwa... Studia w Danii konczyly sie wyjazdem na praktyke zagraniczna i w moim przypadku - przez zupelny zbieg okolicznosci - padlo na Islandie. Na wyspie spedzilam pol roku i bardzo polubilam to miejsce... Zupelnie naturalnie wracalam tu w kazde wakacje, az do skonczenia studiow w Polsce (niech zyje Politechnika Wroclawska!), laczac prace ze zwiedzaniem roznych mniej znanych zakatkow, jak Grimsey, Flatey... zapedzilam sie az na Grenlandie... Jak sie pewnie domyslacie tuz po obronie zapakowalam samochod i via Hanstholm wrocilam na wyspe, tym razem na dluzej. Przemek (ten od mostow ;-) dolaczyl do mnie tuz potem... Nie jestesmy pewni jak dlugo tu zostaniemy, jak dlugo uda nam sie przetrwac bez lasu, ale poki co - Islandia ciagle na fascynuje!
PS. Tylko tesknimy troche za Wroclawiem...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 3 Gru 2004, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz nast臋pny delikwent w kolejce do przedstawiania czyli ja Very Happy

Sk膮d zainteresowanie? Zawsze ci膮gn臋艂o mnie bardziej ku biegunom ni偶 w regiony upalne. Uda艂o mi si臋 poje藕dzi膰 po r贸偶nych p贸艂nocnych kawa艂kach Skandynawii, bywa膰 w p贸艂nocnej Syberii, chocia偶 wi臋kszo艣c wypraw by艂a jednak bardziej "ciep艂a", bo tak pasowa艂o wi臋kszo艣ci moich znajomych wyprawowych. A teraz Islandia, bo...

Bardzo prozaicznie - na konferencji, na kt贸rej ostatnio by艂am, pojawili sie ludzie stamt膮d. No i mnie wci膮gn臋艂o - zacz臋艂am wiecej o Wyspie czyta膰 (Iceland.pl rzecz jasna) i odkry艂am te niesamowit膮 r贸偶norodno艣膰. W sensie atrakcji. Pierwotnie chcia艂am tylko na narty i na wulkany... Ale kiedy poczyta艂am, 偶e i nurkowanie tam jest super podobno (no i nie to samo co w takim oklepanym Egipcie Very Happy ), i na konikach mo偶na sobie poje藕dzi膰...

Teraz mam tylko problem, ile razy w roku mam pojecha膰 i kiedy, 偶eby tego wszystkiego TAM zakosztowa膰! I jeszcze 偶eby zorz臋 zobaczy膰...

Taa, a potem wr贸c臋 i wydam maj膮tek na zdj臋cia, wrrr!

I jeszcze, skoro to jest przedstawianie, to uzupe艂niam:
imi臋: Anna
miasto: Krak贸w
wykszta艂cenie: prawnik i turkolog (no co ja poradz臋, 偶e to tak brzmi?!)
obecnie wykonywane zaj臋cie: hmmm... ucz臋 student贸w, ciekawe, czy jest na tym forum jaki艣 m贸j student? Nie, nie dostanie za to dodatkowych punkt贸w... Chyba... Very Happy
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Hubercik

Do潮czy: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 6 Gru 2004, 8:42    Temat postu: a to ja.... Odpowiedz z cytatem

heh mo偶e te偶 si臋 przedstawie i powiem pare s艂贸wek o sobie
Jak wida膰 obok mam na imie Hubert i jestem Warszawy jak wielu ludzi st膮d,mam 17 lat i ucze sie w II klasie jednego z warszawskich LO

Nietrudno domy艣le膰 si臋 czym si臋 interesuje najbardziej,rzecz jasna ISLANDI膭膭膭膭膭膭....

Poza tym jestem chodziarzem i trenuje w ksp warszawa no i oczywi艣cie kibicuje czarnym koszulom
kocham alternatywn膮 muzyk臋(punk ska oi hc ale tez lubie zespo艂y takie jak Gus Gus,Alphaville czy cho膰by Bjork)

Islandofilem zostalem sam nawet nie wiem jak i ca艂y czas si臋 nad tym zastanawiam Question a kocham w niej jej niezale偶no艣c heh nizale偶no艣c to mo偶e z艂e s艂owo w pewnym sensie(gospodarczy),ale inno艣膰,odmienno艣c to ju偶 chyba w艂a艣ciwe
zar膮biste krajobrazy,ciekawa kultura i ludzie czego chcie膰 wi臋cej Very Happy

oi warszawska za艂oga coraz wi臋ksza heh brawo brawo
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I Wsch贸d, i Zach贸d-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
krzys

Do潮czy: 07 Maj 2005
Posty: 94
Sk眃: Gda艅sk
PostWys砤ny: 8 Maj 2005, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

jako nowy czlonek (?) forum chcialbym sie przedstawic... :wink: jak widac po nicku, na imie mam Krzys. mam 20 lat, jestem tegorocznym maturzysta (uprzedzajac - wszystkie klasy przeszedlem planowo, tylko jestem w 5-letnim technikum (elektroniczne idea) dlatego dopiero teraz matura :wink:). jestem z Gdanska (kocham morze :wink:), interesuje sie muzyka, komputerami no i... Islandia... Very Happy w zwiazku z moimi zainteresowaniami w pazdzierniku wybieram sie na studia, kierunek 'Animacja srodowiska lokalnego - Animacja kultury'. skad u mnie Islandofilia? chyba przez pierwsze zainteresowanie, czyli muzyke - zaczelo sie od Sigur R贸s... :wink:
zmykam do nauki, bo jutro pisze mature... Very Happy jak cos mi sie jeszcze przypomni, to dopisze... :wink:

przypomnialo mi sie, wiec dopisuje... zapomnialem jeszcze dodac, ze moim marzeniem jest zamieszkac na stale na Islandii, jesli sie nie uda to chociaz odwiedzic i zwiedzic ten piekny kraj... :wink:

pozdrawiam
_________________
Fyrir þ茅r er einn dagur sem þ煤sund 谩r, og þ煤sund 谩r dagur, ei meir...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 17 Maj 2005, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja te偶!!! i ja teeeee偶!!! :-)

Na imi臋 mam Karol, chocia偶 wol臋, jak m贸wi膮 do mnie Mori ( niewiele os贸b tak robi... ;-). Zafascynowa艂em si臋 Islandi膮 po przeczytaniu "Sagi o czarnoksi臋偶niku" Margit Sandemo... Ma艂o, 偶e akcja powie艣ci toczy si臋 w艂anie na tej niesamowitej wyspie, to jeszcze w niepowtarzalnym mitologicznym klimacie. Magia, elfy, inne 艣wiaty, a wszystko takie realne, ludzkie, prawdziwe (...bo ksi膮zki czesem s膮 za bardzo odjechane ;-) Tytu艂owy bohater Hraudrangi Mori da艂 pocz膮tek mojej internetowej bytno艣ci pod jego (po偶yczonym) imieniem :-) Potem dosz艂a muzyka -Sigur Ros i inne (johanna, dzi臋ki!!! :-), filmy itd. Kiedy艣 by艂em bardziej zdeterminowany, by rozwija膰 si臋 w tym w艂a艣nie kierunku... Potem, o ma艂o co, nie da艂em zajecha膰 si臋 prozie 偶ycia (jestem na pierwszym roku filologii polskiej UW :-). Mieszkam w bezpo艣rednim s膮siedztwie Natoli艅skiego O艣rodka Kultury, gdzie miesci si臋 siedziba TPP-I i du偶a biblioteka, ale jeszcze tam nie by艂em... (no, sam sobie mam czasem ochot臋 nakopa膰 ;-) Wkr贸tce si臋 stamt膮d przeprowadzam, wi臋c mo偶e wtedy b臋dzie mi 艂atwiej (czyli trudniej, bo nie b臋d臋 mial tego pod nosem, ale w zwiazku z tym mo偶e w ko艅cu si臋 tam wybior臋... b臋dzie mia艂o to wtedy charakter wielkiej wyprawy do NOTu a nie jakiego艣 tam spaceru do bloku obok ;-) go odwiedzi膰... W zasadzie, to chyba troch臋 jestem zrysowany psychicznie, ale niegro藕nie!!! ;-) Chcia艂bym za艂o偶y膰 na UW klub studencki, kt贸ry zrzesza艂by mi艂o艣nik贸w Islandii, wi臋c jak si臋 na drugim roku uda mi co艣 przedsi臋wzi膮膰, to na pewno wszyscy b臋dziecie zaproszeni!!! :-) Poza Islandi膮 lubi臋 jeszcze: Gomrowicza, Flint臋, badmintona, darmowe czytania sztuk w Teatrze Rozmaito艣ci, nocowanie na dworcach po koncertach, zarywanie nocy (w tym nocne maratony filmowe), przesypianie dni, vermuth z sokiem pomara艅czowym (tudzie偶 co艣 mocniejszego z coca-col膮), s艂ucham rocka (troch臋 prog, troch臋 punk, troch臋 alternatifff ;-) i natchnionej muzyki islandzkiej (cho膰 taka Flinta te偶 mi si臋 bardzo podoba!!! Ale z komercyjnej muzyki, to tylko ona...). No to chyba tyle... (wystraszy艂em Was? Boshe... znowu! ;-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gusia
Go舵
PostWys砤ny: 29 Maj 2005, 20:31    Temat postu: G贸ðan daginn! :D Odpowiedz z cytatem

Zatem i ja cokolwiek naskrob臋. Cokolwiek, bo nie cierpi臋 pisa膰 o sobie. Wink
Islandi膮 interesuj臋 si臋 od zaledwie roku, ale to nie powinien by膰 szczeg贸lnie zatrwa偶aj膮cy wynik w proporcji do mojego wieku. Wink O samej pasji chyba nie ma si臋 co rozpisywa膰 - Wy wiecie jak to jest... Wink Swoj膮 drog膮, niema艂ego zdziwienia dozna艂am zorientowawszy si臋 jak Nas wielu! Smile Na szcz臋艣cie nie jest wi臋c tak jak m贸wi膮 stereotypy; Islandia nie jest dla Polak贸w jedynie jak膮艣 egzotyczn膮, dalek膮 krain膮 znan膮 tylko z nazwy...
A ja? Lat mam 16 [ wi臋c to by wyja艣nia艂o informacj臋 z kt贸rego艣 z pierwszych zda艅. Wink ] i jestem z Sosnowca. Czy aby na pewno jedyna? Bo czytaj膮c Wasze posty mam wra偶enie, 偶e tu sami Warszawianie i ludzie znad morza... Wink
Pozdrawiam. Smile
Powr髏 do g髍y
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 30 Maj 2005, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kt贸ry to pisa艂 ze lubi miec duze emblematy?? lol
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ronja
Go舵
PostWys砤ny: 15 Cze 2005, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢ledz臋 ju偶 to forum od ponad roku, zd膮偶y艂am si臋 ju偶 powa偶nie do Was przywi膮za膰, wi臋c chyba najwy偶szy czas si臋 ujawni膰:-)
Ja w lipcu ko艅cz臋 23 lata i mieszkam na wsi w szeroko rozumianych okolicach Warszawy.
A jak to si臋 zacz臋艂o? Wszystko przez to, 偶e pewnego dnia mia艂am do艂a i postanowi艂am znale藕膰 miejsce gdzie艣 daleko, gdzie jest zimno, ci膮gle pada i nikt mnie nie znajdzie. Otworzy艂am atlas, no i patrz臋 co to za wyspa na p贸艂nocy... hmm, niby wiedzia艂am gdzie le偶y Islandia, ale jako艣 tak chyba nie do ko艅ca ...
No i wpad艂am na dobre:-) Teraz marzy mi si臋 sp臋dzenie tam roku lub dw贸ch, nawet ju偶 by艂am bliska zrealizowania swojego planu, ale jednak trzymaj膮 mnie tutaj moje czworonogi:-)
Mam jednak cich膮 nadziej臋, 偶e w przysz艂ym roku uda mi si臋 tam pojecha膰, chocia偶by na kilka chwil:)
Powr髏 do g髍y
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 15 Cze 2005, 11:43    Temat postu: Re: G贸ðan daginn! :D Odpowiedz z cytatem

Gusia napisa:
czytaj膮c Wasze posty mam wra偶enie, 偶e tu sami Warszawianie i ludzie znad morza... Wink
Pozdrawiam. Smile


Ej Gusia???

A Krak贸w? Nad kt贸rym morzem le偶y? Smile
Ja mam wrazenie, 偶e sporo post贸w jest z po艂udnia kraju, wi臋c nie jest tak 藕le z nami! Witamy kolejn膮 przedstawicielk臋 Po艂udnia Smile
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gusia
Go舵
PostWys砤ny: 15 Cze 2005, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nul, nie chcia艂abym Ci zarzuca膰, 偶e podwa偶asz moj膮 znajomo艣膰 geografii no bo sk膮d偶e Wink ...ale bywaj膮c na forum chyba bardziej zwracam uwag臋 na tre艣膰 post贸w ni偶 miejsce zamieszkania ich autor贸w. Smile Tak to ju偶 bywa przy niebezpo艣rednim kontakcie z lud藕mi... ;P
W ka偶dym razie to doprawdy urocze, 偶e w ka偶dym regionie Polski zamieszka艂 maniak. Wink
Powr髏 do g髍y
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 16 Cze 2005, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic Ci Gusia nie podwa偶am Smile Fakt, pisa艂a艣 o postach, nie o wizyt贸wkach! M贸j b艂膮d...

Widocznie poludniowi maniacy nie promuj膮 tak skutecznie swoich region贸w w postach Smile
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Alutka

Do潮czy: 17 Wrz 2004
Posty: 70
Sk眃: 104 Reykjavik
PostWys砤ny: 17 Cze 2005, 0:58    Temat postu: Do islandofilii Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Nazywam sie Alicja i islandofilem raczej nie jestem, choc mieszkam tu juz od ponad czterech lat i kraj ten fascynuje mnie (chyba dlatego po kilku godzinach od przylotu tutaj postanowilam zostac na "dluzej").
Sledze wasze wypowiedzi i musze przyznac ze fascynuje mnie Wasza milosc a moze to jakiegos dziwnego rodzaju zazrosc :wink: trudno to okreslic.
O wyspie, zanim tu trafilam mialam informacje ksiazkowe (zdawalam mature z geografi i bylam na turystyce ) 8)
Trafilam tu przypadkiem a potem rzucilam studia i pomachalam dyrektorce lol lol
Teraz "pne sie po szczeblach kariery" nie zwiazanej z moja nauka, mam mniejszy lub wiekszy zwiazek z tutejsza polonia no i gdy czas mi na to pozwoli sledze wasze wypowiedzi na forum choc przyznam ze informacje zawarte na stronie iceland.pl czasem mnie zaskakuja moze dlatego ze sa w moim ojczystym jezyku Very Happy

Wszystkim Wam zycze by wasze mazenia dotyczase ujzenia Islandii sie spelnily.
A tak od siebie Wasza strona i ludzie na niej sie wypowiadajacy wnosza swierzosc w tutejsze polonijne poglady.
Moze jest to wynik "zurzycia materialu" a Wy jestescie swierzynkami
Trzymajcie tak dalej, przypominacie mi w jak pieknym kraju zyje i ze warto miec marzenia i czekac na ich spelnienie. To cecha godna pozazdroszczenia. A jesli bedziecie w stolicy na wakacjach i bedzie wam potrzebny nocleg i przewodnik po stolicy dajcie cynk a postaram sie Wam pomoc, co prawda mieszkania nie mam duzego(jak na islandzkie warunki) ale na moim ogrodku znajdzie sie miejsce na kilka namiotow hihi)

Pozdrawiam Was goraco :wink: :wink: (troche sie rozpisalam ) :wink:
_________________
Smile


Ostatnio zmieniony przez Alutka dnia 17 Cze 2005, 1:12, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nast阷ny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron