reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Dla zainteresowanych firmą "IGS Ground Services"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ubezpieczenia zdrowotnego to daje link do strony, gdzie wszystko jest wyjasnione.
http://www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=6 Very Happy
Powrót do góry
R&A
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rav i Ania - Wrocław My tez lecimy Smile Kontakt: rav44@wp.pl a ten formularz to E104 i drugi EK UZ Pozdrawiamy
Powrót do góry
Rafal82
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!!!! Gratulacje dla wszystkich ,którzy przeszli rekrutacje w Poznaniu Smile Ja tez mialem to szczeście, także do zobaczenia na wyspie!
Mieszkam w Jarocinie,
mĂłj adres meilowy to rrafal82@autograf.pl ,
nr gg- 1348414
Powrót do góry
MPomper
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje przejscia rozmow kwalifikacujnych. Rowniez ja zaliczam sie do grona tych osob. Mysle ze deklarowane zarobki przez firme beda takie, bo patrzac po minimalnej stawce, zarobki oferowane przez firme sa wieksze / minimalne zarobki to 630 koron/h, a oferowane to wedlug moich przeliczen ok 1000 / Pozdrawiam jeszcze raz i gratuluje.
Powrót do góry
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 31 Sty 2006, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoncentrujmy sie w tym topicu na kontaktach. O zarobkach i tak na spotkaniu było dużo mówione. Nasza praca to nie tylko hotel - lotnisko i z powrotem , to cały piękny kraj i napewno, przynjamniej ja, będę się starał go poznać. Piszcie kontakty i z kąd jesteście jak coś to do mnie an GG, będę notował kontakty i zobaczymy kto koło siebie jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
keflavik_heh
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez keflavik_heh dnia 2 Lut 2006, 12:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
R&A
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zglaszamy sie na przejazd promem..Faktycznie byloby taniej.Autobus do Kopenhagi 390zl wiec prom jest dobrym pomyslem Smile Rav i Ania Pozdrawiamy wszystkich ktorzy sie dostali Smile
Powrót do góry
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 31 Sty 2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ..bilet w "easy jet" z kupiony z 3 tygodniowym wyprzedzeniem z Berlina do Kopenchagi kosztuje ( całość z opłatami lotniskowymi) 20 Euro !!!
A z promu jeszcze trzeba dostać sie na lotnisko. Oczywiście jeśli ktoś chce może jechać promem....ALE niewiadomo na którą godzinę firma IGS kupi nam bilety. Na lotnisko trzeba sie dostać w wyprzedzeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek.is

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 31 Sty 2006, 18:26    Temat postu: IGS Odpowiedz z cytatem

Sylwia Nowak - Stąporków koło Kielc
E-mail sylwia_n79@tlen.pl

z tego co ja wiem to dziewczyn dostało się siedem
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
torun
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich szczęśliwych, którzy tak jak ja będą mieli przyjemność pracować dla firmy IGS Very Happy
Chciałbym przede wszystkim pogratulować wszystkim którzy przeszli rekrutacje. Mieszkam w Toruniu. Może jest ktoś z mojego regionu??
gg-5664927
mail- balcerowskis@wp.pl
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia Smile
Powrót do góry
keflavik_heh
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem bilet kolejowy do Berlina jest stosunkowo drogi (bilet w 2 klasie z Poznania do Berlina kosztuje 114 zł).

Ostatnio zmieniony przez keflavik_heh dnia 2 Lut 2006, 12:38, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
keflavik_heh
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś woli prom, to:
"Z portu na lotnisko w Kopenhadze jeździe autobus nr 9. Nie dokładnie z portu. Trzeba wyjść z promu i pójść w lewo. Dochodzi się do dużej ulicy i wsiada do autobusu nr 9 w kierunku Kastrup. Autobus ma pentlę na lotnisku." Także z dojazdem na lotnisko nie będzie problemów.

Niestety promy przypływają:

do 30.04
pn, śr, pt, nd. - 8:30

od 01.05
nd - 20.00
wt, czw, pt, sb - 8:00

Może się uda trafić w dzień odlotu Neutral


Ostatnio zmieniony przez keflavik_heh dnia 2 Lut 2006, 12:56, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
ceram
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2006, 22:22    Temat postu: Re: Dwa słówka Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla wszystkich pań!
Mnie także udało się dostać na listę osób, które od wiosny do jesieni spędzą czas na Islandii.
Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza osoby z Forda, które podwiozły mnie do Kielc na dworzec PKP.

p.s. na tym dworcu...
-jest faktycznie zimno

E- mail wieton@interia.pl
Powrót do góry
wiszq
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2006, 12:50    Temat postu: IGS Odpowiedz z cytatem

Czyli mamy sie tylko dostac do Kopenhagi a tam czekają na nas bilety ?? wiszq@o2.pl gg-6615900

Pozdrawiam
Powrót do góry
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Lut 2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dostać się do Kopenchagi. Ja przynajmniej będę leciał prawdopodobnie z Berlina lub Wrocławia ....cena ( bilet + opłaty) 25 Euro
Dolecę na samo lotnisko.

WPISUJCIE dane kontaktowe oraz z kąd jesteście, proszę. OK?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ceram
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2006, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z lotem bezpośrednio na lotnisko do Kopenhagi uważam za bardzo rozsądny i cena ( o ile jest aktualna) wydaje się bardzo dobra.
O ile wcześniej trzeba dokonywać rezerwacji?
Jak na razie to emocje biorą górę.
pozdrawiam zastanawia się
Powrót do góry
emilia
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2006, 15:16    Temat postu: Islandia Odpowiedz z cytatem

Cześć
Very Happy Witam wszystkich. Dostałam sie do pracy, cieszy mnie że mamy tak dobry kontakt ze soba. podaje emaila: emilka22@buziaczek.pl
Mieszkam w Poznaniu jest może ktoś z okolic?
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Lut 2006, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest zainteresowany lotem z Berlina ( do Berlina ktoś mnie zawiezie samochodem) do Kopenchagi lub z Wrocławia do Kopenchagi to niech da znać mi na GG. Zgadamy się i polecimy razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KamilCh03
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2006, 16:48    Temat postu: Ema Odpowiedz z cytatem

Tak jak wy tez dostalem kontrakt w tej firmie moj email: jlb3@o2.pl GG#2869713...kiedy urzadzamy jakis balet z tej okazji;) pozdrowienia [/b]
Powrót do góry
Rafal82
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2006, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róznie sie ludzie zachowuja na emigracji, ale jak będzie tak jak się zapowiada, to moge z wami ludziska na koniec świata jechać Wink Ciesze się,że jest to forum i że tak aktywnie w nim uczestniczycie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron