reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Polacy okradli zegarmistrza!! WSTYD!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juzia21

Dołączył: 09 Lip 2011
Posty: 60
PostWysłany: 29 Paź 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OGARNIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!! A co Islandczycy są tacy wspanili??? A jakoś też kradną no. 2008- islandczyk chciał ukraść welina za 200koron, albo islandka próbowała wyjechać z koszykiem pełnym zakupów...no i co???? Tylko oni tego nie rozgłaszają i nie wytykają palcami, a wy?, nigdy niczego złego nie zrobiliście, nigdy nie popełniliście błedu. Czyli chodzące ideały z niektórych rodaków widze. I ktoś napisał,, jak kraść to miliony,, a nie wędline za 2oo koron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malbork

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 66
PostWysłany: 29 Paź 2011, 22:07    Temat postu: Re: Polacy okradli zegarmistrza!! WSTYD!!!! Odpowiedz z cytatem

JPMorgan napisał:
malbork napisał:

Nie ,im nie jest wstyd, bo oni w wiekszosci potepiaja takie procedery.
Natomiast ja jestem w szoku czytajac wiekszosc komentarzy,z ktorych wynika,ze Polacy popieraja tego typu dzialania.Co sie dzieje z tym naszym narodem?!


Rejtan sie znalazl Smile

To raczej rzygac sie chce czytajac posty tych schizofrenikow, ktorzy skorzystaja z kazdej okazji by ponarzekac na ... Polakow ktorzy zrobili to czy tamto, a sami sa kim ? NADPOLAKAMI ? PRAWIEISLANDCZYKAMI ?

W takim razie proponuje wyslac do tych ludzi(boje sie napisac bandytow,bo widze,ze to juz bohaterzy narodowi)list z podziekowaniem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysłany: 30 Paź 2011, 2:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie BOHATERZY to chyba najlepsze określenie!!! Dać im Wiktora, a może Oskara za pomysł na nowy film kryminalny. Ludzie to jest Islandia a nie Polska i wypada sie tu zachowywać jak ludzie. A na około słychać tylko jak Polacy kradną i piją. Kradnijcie, bijcie się i pijcie, ale w Polsce bo tam może robi to na kimś pozytywne wrażenie.
_________________
niki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stalin
Gość
PostWysłany: 30 Paź 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juzia21 napisał:
Zgadzam sie z przedmócą. Opanujcie się, no i przecież jak wam wstyd to możecie o ISLANDZKIE obywatelstwo się starać.
Na szczescie juz mam Twisted Evil
Powrót do góry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 30 Paź 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sraczke niewielka mam od wczoraj. nic powaznego ale moze ma ktos jakies rady? wpisujcie miasta! kisiaczki :*
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 30 Paź 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mjkl, najlepszy wegiel, ale musisz lykac cale brykiety Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 30 Paź 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarna czekolade mam w sumie. btw obczaj kota Smile

http://izismile.com/2011/10/28/catotrolling.html
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RealDeal

Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 107
Skąd: RVK
PostWysłany: 30 Paź 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
sraczke niewielka mam od wczoraj. nic powaznego ale moze ma ktos jakies rady? wpisujcie miasta! kisiaczki :*


...cola i paluszki słone dobre na sikanie xxxxą Wink ....ograniczyć obiadki w KFC (kał&szit) Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 31 Paź 2011, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznajta sie

http://www.informacje.is/index.php/pl/home/z-kraju/item/5149-wlamanie-z-kradzieza
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
101%white
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 7
PostWysłany: 31 Paź 2011, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.chicagotribune.com/news/local/breaking/chi-man-being-questioned-for-4-bank-robberies-in-carol-stream-wheaton-20111021,0,1071850.story - tak naprawdę to tez polak ale zmienił nazwisko Wink

http://www.chicagotribune.com/news/local/breaking/chi-man-robs-us-bank-on-michigan-avenue-20111014,0,7915772.story - podejrzewają ,że polak Wink

a to już robota prawdziwych islandczyków - widać po sposobie Smile ,obejrzyjcie koniecznie
http://www.youtube.com/watch?v=3WS6WZ80dQI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda7810
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 35
PostWysłany: 31 Paź 2011, 15:48    Temat postu: jak nas widza tak o nas pisza :) Odpowiedz z cytatem

a pisza coraz gorzej niestety ;( sporym zaskoczeniem dla mnie jest ze wielu z was pochwala ten czyn nasuwa mi sie pytanie kto mieszka tu na Islandii odpowiedzcie sobie sami , pozdrawiam UCZCIWYCH Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 31 Paź 2011, 17:55    Temat postu: Re: jak nas widza tak o nas pisza :) Odpowiedz z cytatem

magda7810 napisał:
a pisza coraz gorzej niestety ;( sporym zaskoczeniem dla mnie jest ze wielu z was pochwala ten czyn nasuwa mi sie pytanie kto mieszka tu na Islandii odpowiedzcie sobie sami , pozdrawiam UCZCIWYCH Smile


nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek tu to pochwalal.
wysmiewanie czy disowanie tego plakania nad wizerunkiem polakuf to zupelnie inna sprawa.
& ci ktorzy najwiecej marudza, ze polacy sa negatywnie postrzegani, sami, jak to sie mowi, w xxxx byli i gowno widzieli. z wlasnego doswiadczenia i paru lat spedzonych tutaj wiem, ze polacy negatywnie postrzegani nie sa.

przy okazji - sprzedam rolexa i 2 pary spiochow cakewalk. info na pw. ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g6

Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 192
PostWysłany: 31 Paź 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy kradną rolexy, wiem bo trzech ukradło.
Polacy są też papieżem, wiem bo Polak Karol Wojtyła był papieżem. Polacy nie piją kawy, wiem bo Krzysiek i Magda z pod piętnastki nie piją.
A Islandczycy mają długiw włosy, wiem bo Magnus z bonusa ma.
Islandczycy mieszkają w trzypiętrowym bloku, wiem bo ostatnio szłem koło trzypiętrowego bloku to widziałem czterech wchodziło do klatki.
Islandczycy mają toyote yaris - widziałem conajmniej z dziesięciu którzy mają. Islanczycy sprzedają buty, wiem bo ostatnio jak byłem w sklepie kupić buty to obsługiwał mnie Islandczyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 31 Paź 2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą skąd wiadomo, że to byli Polacy, skoro zegarki znaleziono w samochodzie z brytyjską rejestracją?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piwpaw

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 21
PostWysłany: 31 Paź 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



To wasi bohaterowie i idole.

51% polakuf to prostaki,zlodzieje,pijaki,wiejskie capy,moherowe berety i inne pasci.Dlatego mozna juz uogolniac ze jestesmy paterskim narodem.
Nie wazne ze 49% to normalni fajni ludzie.Te 51% decyduje o wszystkim.
Tak samo jak 51% islandek w wieku 25-40 jest tluste a to skolei wystarcza zeby mozna powiedziec, iz ogolnie islandzkie baby to tluste swinki.Amen Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysłany: 1 Lis 2011, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając posta miałem na celu sprawdzenie jaka jest ogólna reakcja naszych rodaków na Islandii na czyn popełniony przez Polaków. (napad z bronią w ręku, a nie włamanie nocą przez komin). Zgadzam się z przedmówcą, że najwidoczniej na Islandii pozostała garstka normalnych polskich obywateli a reszta to PATOLOGIA. Wynika to z powyższych wypowiedzi. Sad
_________________
niki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Conieczko

Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 72
Skąd: Snofu Stond
PostWysłany: 1 Lis 2011, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helicopter3 napisał:
najwidoczniej na Islandii pozostała garstka normalnych polskich obywateli a reszta to PATOLOGIA. Wynika to z powyższych wypowiedzi. Sad


No, ci normalni juz dawno z Islandii wyjechali Smile

W Szwecji nie ma tygodnia by ktos kogos nie zabil, zastrzelil, zatlukl palka, czy nawet dzieci zabijaja rowiesnika bo im sie nie podoba kolor jego czapki i robia to zwykle Szwedzi, a nie emigranci i nikt nie biadoli "Jaki ten szwedzki narod patologiczny".

Choc jak dobrze sie przyjrzec szwedzkiej literaturze i filmom, to mozna odniesc wrazenie ze tam mieszkaja same świry i pomyleńcy Smile
_________________
Betra seint en aldrei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Lis 2011, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
101%white
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 7
PostWysłany: 1 Lis 2011, 3:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Conieczko napisał:
helicopter3 napisał:
najwidoczniej na Islandii pozostała garstka normalnych polskich obywateli a reszta to PATOLOGIA. Wynika to z powyższych wypowiedzi. Sad


No, ci normalni juz dawno z Islandii wyjechali Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patokato

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 39
PostWysłany: 1 Lis 2011, 8:33    Temat postu: Re: jak nas widza tak o nas pisza :) Odpowiedz z cytatem

magda7810 napisał:
a pisza coraz gorzej niestety ;( sporym zaskoczeniem dla mnie jest ze wielu z was pochwala ten czyn nasuwa mi sie pytanie kto mieszka tu na Islandii odpowiedzcie sobie sami , pozdrawiam UCZCIWYCH Smile
Przepraszam a gdzie to niby tak pisza ?? na facebooku? hahaha podaj link to z checia poczytam Wink jesli chodzi o ten napad to sama policja powiedziala glosnio i wyraznie ze BYLI TO LUDZIE NIE MIESZKAJACY NA IS a PRZYJECHALI TU TYLKO ZROBIC SKOK i NIE MAJA NIC WSPOLNEGO Z POLAKAMI MIESZKAJACYMI TU .... wiec po co siejesz ferment i powielasz ploty uslyszane od swojych znajomych polakow co umieja pewnie powiedziec tylko "ja i nei " ale o "zlych "polakach "zrozumieli " pewnie dobrze ,haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron