reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Praca w obiektywie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 14 Maj 2006, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 14 Maj 2006, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 29 Maj 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
nika6929

Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 1 Cze 2006, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wdzięczna za takie wspaniałe zdięcia które dokumentują i jednoczesnie pokazuja jak cieżko trzeba pracować żeby cokolwiek osiagnąć.Podziwiam ludzi pracujacych na morzu ,to dla mnie wielka niewiadoma ale dzięki zdięciom mogłam choc trochę przybliżyć sobie charakter tej cięzkiej pracy.Nie ukrywam że chętnie zobaczyłabym jeszcze ,no i może tez inni pochwalili by sie miejscem w którym pracują,nie koniecznie rodzajem pracy-wystarczyło by pokazanie okolic,ulic z małym komentarzem.To fajne zobaczyc gdzie My Polacy potrafimy trafić i że jesteśmy narodem nie bojacym sie ryzyka.Pozdrawiam.Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Cze 2006, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey... czy nas na lotnisku w Keflaviku nikt nie zauważa? Very Happy A my Wasze torby targamy jak przylatujecie na Islandię.... to też ciężka praca.
Oczywiście żartuję ale miałem już informacje, że pewna osoba rozpoznała mnie akurat na lotnisku jak leciała do Polski - to naprawdę miłe a zarazem zaskakujące. Niedługo zamieszczę pare fajnych zdjęć samolotów oraz tego jak wygląda praca na lotnisku. Pozdrawiam wszystkich przylatujących na Islandię oraz mieszkających tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Cze 2006, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A my Wasze torby targamy jak przylatujecie na Islandię.... to też ciężka praca.


A na Twoim forum można wyczytać ja sobie urządzacie zawody w rzucaniu walizką na odległość.

Cytat:
miałem już informacje, że pewna osoba rozpoznała mnie akurat na lotnisku jak leciała do Polski - to naprawdę miłe a zarazem zaskakujące


Pewnie poczułeś sie jak gwiazda filmowa. Wink

Cytat:
Hey... czy nas na lotnisku w Keflaviku nikt nie zauwaĹźa?


A Ty zauważasz pomywaczy jak jesteś w restauracji?
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skąd: Akranes
PostWysłany: 1 Cze 2006, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jedziemy dalej, parę fot z mojej obecnej pracy, dla przybliżenia podam że firma zajmuję się wyrobem różnych ciekawostek kulinarnych do restauracji we Francji i Niemczech, oraz na rodzimy rynek wypuszcza wędzonego łososia, halibuta, rybki w najróżniejszych panierkach do restauracji i szkół, oraz między innymi zaopatrujemy restaurację w Ikeii w świerzego łososia po obróbce wstępnej czyli gotowe porcje w określonej gramaturze.
_______________________________________________________________________________________
Dziewczyny porcjują zamrożonego łososia, pakują i zgrzewają próżniowo.



_______________________________________________________________________________________
Hala produkcyjna, stąd właśnie wyjeżdżają paluszki rybne, rybki w panierkach oraz ciasteczka z łososia na export do GB - podobno przysmak Anglików.




_______________________________________________________________________________________
W tej maszynie przygotowuję masę tzw: mokrą panierkę, a dalej gotowe suche panierunki do rybek.


_______________________________________________________________________________________
Łosoś gotowy do wędzenia czeka na wjazd do wędzarki( zdjęcie 2), oczywiście najpierw przygotowany przez mojego kolegę Kamila czyli filetowany:), a na końcu Kamil z "BYKAMI"




_______________________________________________________________________________________
W tej maszynie przygotowuję masę do rolad dodam że między innymi używam, koniaku,soku z cytryny, specjalnie przygotowanych pieczarek,halibuta,szpinaku i.......... nie powiem

_______________________________________________________________________________________
A tu chłopaki zabierają kartony gotowe do wysyłki do sklepów.

_______________________________________________________________________________________
Ja i moja szefowa.

_______________________________________________________________________________________
Oczywiście nie mogłem sobie odmówić zrobienia kilku fotek z tymi monstrualnymi łosośkami.



_______________________________________________________________________________________
POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Cze 2006, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie poczułem sie jak gwiazda filmowa.

2. Masz racje przyznaje....nie zauważam pomywacza w restauracji. Tym bardziej jesli chodzi o poruwanie jakie zastosowałeś, fajnie jak ktoś z Polski rozpoznał mnie przy pracy na lotnisku ( dzięki CHRISTCRUSHER za to )

3. Zawody w rzucaniu walizkami...hmmm no tak zwłaszcza pod okiem kierownika, policji z lotniska itd.

Aha Leszek bardzo ciekawa jest twoja praca. Widać, ze macie fajną atmosfere w pracy ( to tak jak u nas). Wiele narodowości, różne kultury, języki. To naprawdę ciekawe. Pracują u was może ludzie z Filipin lub inne narodowości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skąd: Akranes
PostWysłany: 1 Cze 2006, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W większości Islandczycy, 4 Polaków,2 Hiszpanki.
Firma jest niewielka, zatrudnia moĹźe 20 osĂłb.
A atmosfera masz rację jest bomba naprawdę pracujesz bez stresu, zresztą co tu dużo mówić robię to co lubię zdobyłem wykształcenie gastronomiczne więc mam komfort psychiczny Very Happy
Pozdrowionka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lubsko

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Cze 2006, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, myślałęm, ze Wasza firma to jakaś większa. U nas pracują Filipińczycy, Niemiec, Holender, Norweg, oczywiście Islandczycy ..też mamy fajną atmosferkę w pracy. Ja też mam wykształcenie gastronomiczne, jestem technikiem piekarzem ale pracuję na lotnisku niestety nie w swoim zawodzie. Jestem zadowolony z pracy bo jest ona ciekawa i nie monotonna.




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Cze 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopaki, swietne zdjecia - bardzo fajny pomysl z tym pokazywaniem miejsc pracy... Leszku, tak opisujesz te wszystkie panierki i przyprawy, ze az zglodnialam. Jutro bede w Ikei, sprobuje lososia:-) A tam z tymi walizkami to mi prosze ostroznie! A jak sobie nakleje PL-ke, taka od auta, to moge liczyc na lagodne traktowanie mojej torby???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skąd: Akranes
PostWysłany: 1 Cze 2006, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu cóż mogę odpowiedzieć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 2 Cze 2006, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 2 Cze 2006, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 2 Cze 2006, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze ,przepraszam ,zapomniałem pomniejszyć przed dodatniem Sad
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 2 Cze 2006, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea1

Ostatnio zmieniony przez CHRISTCRUSHER dnia 13 Gru 2012, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
nika6929

Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 2 Cze 2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczna fotka -proszę o więcej choć nie obrażę sie jeśli będą robione na lądzie.No i chciałabym zobaczyć ludzików .Wiem że tam jest deficyt ale może jacyś są no i może mają jakieś domki a nie tylko statki/żartuję rzecz jasna/Pozdrawiam .Nika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ertu

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 13
PostWysłany: 3 Cze 2006, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Ludziki są na statku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ertu

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 13
PostWysłany: 3 Cze 2006, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


A to CHRISTCRUSHER wplywa do portu w Isa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ertu

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 13
PostWysłany: 3 Cze 2006, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moje pierwsze godziny na Islandii - pozdrowienia dla Ali Smile



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron