reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pomoz jesli masz serce!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 14:52    Temat postu: Pomoz jesli masz serce!!!!! Odpowiedz z cytatem

www.onzapel.pl
www.onzapel.pl
www.onzapel.pl



W związku z przypadającą w tym roku 60-tą rocznicą uchwalenia przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i zaplanowanymi na 10 grudnia br. uroczystymi obchodami tej rocznicy, międzynarodowa społeczność obrońców życia i rodziny organizuje akcję zmierzająca do uświadomienia politykom i całym społecznościom, że zgodnie z tą Deklaracją prawo do życia przysługuje każdemu człowiekowi od poczęcia do naturalnej śmierci oraz że każde dziecko ma prawo do poczęcia, urodzenia się i wychowania w pełnej rodzinie, opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny.

Apelujemy o aktywne włączenie się w tę akcję poprzez złożenie własnego podpisu, zachęcenie do tego znajomych i propagowanie jej w każdy dostępny sposób. Akcja został zainicjowana przez amerykańską organizację Catholic Family & Human Rights Institute.

Podpisanie apelu jest ważnym wkładem w budowę cywilizacji życia na forum międzynarodowym. Akcja jest tym bardziej potrzebna, że to właśnie Organizacja Narodów Zjednoczonych jest współcześnie jednym z największych, wpływowych ośrodków światowych, które na wielką skalę promują antykoncepcję i aborcję. ONZ sprzeniewierzyła się w ten sposób swemu powołaniu, by chronić każdego człowieka, gwarantować mu prawo do życia i doceniać wartość rodziny.

Przypomnijmy wspólnie Organizacji Narodów Zjednoczonych, czemu służyło jej powstanie i czemu służą takie dokumenty jak Powszechna Deklaracja Praw Człowieka.
dr Paweł Wosicki
prezes Polskiej Federacji Ruchów
Obrony Życia

dr inż. Antoni Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia
Obrony Życia Człowieka

Joanna Krupska
Prezes Związku Dużych Rodzin "3+"


Podpisz apel

Nie zwlekaj! Akcja trwa do 10 grudnia 2008 r.


www.onzapel.pl
www.onzapel.pl
www.onzapel.pl
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwa wyrazy odrzucily mnie od tego artykulu - Catholik Family Very Happy Very Happy Very Happy , znowu czarna propaganda? Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy ze nie podpiszesz? Zle to zrozumiales...
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi ale nie podpisze, wszedzie tam gdzie w gre wchodza organizacje katolickie czuje cos niezgodnego z natura i moimi odczuciami Sad
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie Ty posiadasz uczucia??? Confused
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 4 Gru 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy glos sie liczy!!!!! Jeszcze troche i bedzie odpowiednia ilosc podpisow.. (musi byc 50tys.) Ja podpisywalam za cala rodzine Smile
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 4 Gru 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym podpisal petycje legalizujaca adopcje dzieci przez pedofilow.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ja_to_ja

Doczy: 01 Sty 2008
Posty: 18
Skd: Reykjavik
PostWysany: 4 Gru 2008, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
Kazdy glos sie liczy!!!!! Jeszcze troche i bedzie odpowiednia ilosc podpisow.. (musi byc 50tys.)


50 tysięcy fanatycznych katolików. nie, dziękuję.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 5 Gru 2008, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
A jakie Ty posiadasz uczucia??? Confused
bys sie zdziwila Very Happy
Powrt do gry
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 6 Gru 2008, 4:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To znaczy ze nie podpiszesz? Zle to zrozumiales...


Julcik, to nie tak.... oni nie źle, a wogóle nie zrozumieli bo im samo słowo "Catholic" wystarczy żeby beeee... jakby to samo było do podpisu tylko Devil Famili w tekście było to gra... z zamkniętymi oczami by podpisali zapewne!!! głupek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stan

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysany: 6 Gru 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie podpisalem bo tam chca chronic zycie "od poczecia..." dla mnie to jednak za malo, powinno sie chronic kazda komorke jajowa, a kobiety ktore nie maja z kazdej owulacji dziecka karac jak mordercow, bedzie taka ankieta to sie podpisze, ankieta ktora podlinkowalas to tylko mydlenie oczu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 6 Gru 2008, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maka-rena wiem ale tak nie mozna!

Sxxxxn watpie, przekonajmy sie...

ja_to_ja ja nie jestem zadnym fanatycznym katolikiem, ktos chce wprowadzic w zycie nowe zasady ktore mi sie podobaja i ktore akceptuje, wiec robie co moge Very Happy

mjkl wcale nie przykro mi to mowic, jestes krrrrrrrrrrrrrrrrrrrretynEM
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 6 Gru 2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisa:
kobiety ktore nie maja z kazdej owulacji dziecka karac jak mordercow,


seryjnych ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 6 Gru 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mad
Powrt do gry
marczelitto85

Doczy: 16 Wrz 2008
Posty: 23
PostWysany: 7 Gru 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k[b] Ty mała piczko:))nie można wyzywać ludzi jeżeli mają inne poglądy i uważają to za bezsens. Ty się podpisała i spoko.Zapoczątkowałaś dyskusje. Wiadome jest że wielu ludzi będzie przeciw.Ale musisz to szanować i nerwy do klopa spuść bejbe i nie wyzywaj ludzi mających inne zdanie. Ale ja też się bym nie podpisała bo uważam że aborcja w przypadku gdy ciąża jest wynikiem gwałtu, czy dzidzia ma urodzić się z wadami powinna być legalna everywhere Very Happy i każda kobieta powinna mieć prawo do podjęcia takich decyzji. To nasze ciała. I w takich przypadkach mamy chronić życie poczęte? No i co do tej śmierci naturalnej to też nie wiem kochana.Wiele osób przykutych do łóżka, cierpiących męki powinno mieć prawo decyzji o tym żeby sobie tę mekki skrócić.Bo to nic przyjemnego leżeć w bólach przez lata i czekać na naturalną śmierć.Jeżeli jest ktoś gotowy ma już takiego "życia" dosyć jak najbardziej powinno być to uszanowane. Wiele ludzi chętnie by się temu poddało. Pozdrówki krejzolko:)).Wpadaj na kawę przed wylotem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 7 Gru 2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm spoko! Rozumiem ze kazdy moze miec inne zdanie, to normalne ale ale malenka wyzwalam go bo napisalam cos nienormalnego nie wiem czy doczytalas:
a ja bym podpisal petycje legalizujaca adopcje dzieci przez pedofilow.
hmmm takie myslenie nie jest norma, ja nikogo nie zmuszam do podpisywania! jesli ktos nie chce niech omija ten watek a jakby mjkl stworzyl ankiete popierajaca adopcje dzieci przez pedofilow to kto by tam sie podpisal? ajj tam niewielkie to ma znaczenie, dla mnie mjkl i tak jest tym kim napisalam. pozdrawiam, a na kawke wpadniemy jak cos dam znac buziole
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron