reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Jola w radiu! - PR 1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwinka

PostWysłany: 8 Sty 2005, 9:54    Temat postu: Jola w radiu! - PR 1 Odpowiedz z cytatem

W Jedynce jest audycja o Islandii, moze ktos jeszcze zdazy wlaczyc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sybila

PostWysłany: 8 Sty 2005, 22:31    Temat postu: Zdążyłam Odpowiedz z cytatem

Słuchałam w pracy i się zdziwiłam, bo nie wiedziałam, że będzie o Islandii. Fajna niespodziewanka Very Happy
Tylko ten pan z Warszawy "zapodział" gdzieś ponad 20 tys. Islandczyków Smile Smile
Według mojej wiedzy, na Islandii żyje ok. 292 tys. duszyczek, a pan powiedział, że tylko 270 tys. (chyba, że reszta wyjechała). Very Happy
No i druga wpadka pana Warszawiaka to te autobusy na wodór - przecież na razie jeździ kilka testowych (tak pisało na iceland.pl), a reszta to normalne ?? A pan powiedział, że wszystkie jeżdżą na wodór!

Gratuluje pani Joli - bardzo ładnie wypadło Smile
Szkoda tylko, że tak krótko - miałam ochotę zabić tego niezbyt rozgarniętego redaktorka, gdy po 10 min powiedział, że to już tyle o Islandii. Sad Sad O Islandii mogłabym słuchać godzinami Smile
Jakby gdzieś jeszcze była jakaś audycja o Islandii to proszę dać znać na stronie - wtedy więcej osób skorzysta...
Powrót do góry
Qortes

PostWysłany: 8 Sty 2005, 23:03    Temat postu: Re: Zdążyłam Odpowiedz z cytatem

Ja sie pytam tylko: Czemu Jola sie zawczasu nie chwali?? :-) Chetnie zwloklbym sie wczesniej z lozka i posluchal a tak.. po ptokach...

Sybil napisał:

Jakby gdzieś jeszcze była jakaś audycja o Islandii to proszę dać znać na stronie - wtedy więcej osób skorzysta...

Polecam uwaznie czytac forum w przyszlym tygodniu ;-)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dcr

PostWysłany: 8 Sty 2005, 23:39    Temat postu: Re: Zdążyłam Odpowiedz z cytatem

Sybil napisał:
No i druga wpadka pana Warszawiaka to te autobusy na wodór - przecież na razie jeździ kilka testowych (tak pisało na iceland.pl), a reszta to normalne ?? A pan powiedział, że wszystkie jeżdżą na wodór!

Dokładnie są trzy i nic nie wskazuje ,że będzie więcej.
Powrót do góry
Jola

PostWysłany: 9 Sty 2005, 6:04    Temat postu: Re: Zdążyłam Odpowiedz z cytatem

Qortes napisał:
Ja sie pytam tylko: Czemu Jola sie zawczasu nie chwali?? :-)

Szkoda mi Was było budzić na dwa 5-minutowe wejscia w radiu Smile Coz mozna powiedziec na temat naszej Islandii w tak krotkim czasie? Ale dobrze, obiecuję poprawę i będę Was o wszystkim informować.

Sybil napisał:
Tylko ten pan z Warszawy "zapodział" gdzieś ponad 20 tys. Islandczyków
Według mojej wiedzy, na Islandii żyje ok. 292 tys. duszyczek, a pan powiedział, że tylko 270 tys. (chyba, że reszta wyjechała).

Nie wyjechała.. Rzeczywiście liczba mieszkańców Islandii już dawno przekroczyła tę podawaną często na różnych stronach liczbę 270 tysięcy.
A 20 tysięcy Islandczyków to np. ... całe Hafnarfjörður! Smile

Sybil napisał:
No i druga wpadka pana Warszawiaka to te autobusy na wodór

A wystarczy czytac nasze forum by być absolutnym ekspertem w dziedzinie komunikacji miejskiej w Reykjavíku! :wink:
Powrót do góry
Qortes

PostWysłany: 15 Sty 2005, 11:39    Temat postu: Re: Zdążyłam Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Polecam uwaznie czytac forum w przyszlym tygodniu ;-)

Dyrektor programowy nam sie rozchorowal, wiec ewentualne "niespodzianki" opoznia sie przynajmniej o tydzien Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Steva

PostWysłany: 2 Cze 2005, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchacie Joli i Tomka w radio wrocławskim?
einar

PostWysłany: 2 Cze 2005, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słuchałem! Smile
Powrót do góry
O.E.
Opiekun Forum
PostWysłany: 3 Cze 2005, 11:45    Temat postu: Radio Odpowiedz z cytatem

Dla uściślenia dodam, że chodzi o Radio Rodzina, które nagrało kiedyś z nami audycję, którą dość często powtarza w cyklu "Globetroter".
Radio nadaje również w internecie, więc można go słuchać nie tylko w okolicach Wrocławia.
Jest to niekomercyjne i niepolityczne radio katolickie, w którym zresztą puszczają całkiem przyjemną muzykę. Kilka razy nawet podobno puszczali Bjork i inne zespoły z Islandii Smile

Ale jesli chodzi o radio, to być może już wkrótce zaskoczę Was pewną niespodzianką, bo może ruszy internetowe radyjko o Islandii... Pożyjemy - zobaczymy Smile
Na początku będzie to raczej coś w rodzaju podcastu (czyli pliki audycji do ściągnięcia), a może potem zaczniemy czasem nadawać również na żywo... Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: