reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
owieczka.23

Do潮czy: 02 Cze 2007
Posty: 94
Sk眃: Krak贸w --> Reykjavik
PostWys砤ny: 13 Lut 2009, 3:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny
a czy s膮 jakie艣 problemy z lataniem w ci膮偶y ??? Do kt贸rego miesi膮ca mo偶na lata膰 samolotem ??
_________________
Bo ja to taki wilk w owczej sk贸rze Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Anna2

Do潮czy: 13 Lut 2009
Posty: 33
PostWys砤ny: 13 Lut 2009, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam prosbe wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i chcialabym trafic do szoitala, przychodni gdzie przyjmuja polozne Polki prosze podajcie mi adres w Reykjaviku. Aha i gdzie moge zrobic pierwsze badanie krwi na potwierdzenie?
Z g贸ry dziekuje
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
Paula

Do潮czy: 28 Mar 2008
Posty: 82
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 13 Lut 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kula, masz mojego maila, prze艣lij mi jak膮艣 fotk臋 Twojej c贸reczki. Niech ro艣nie zdrowo SmileSmile
_________________
Even the stars look brighter tonight
Nothing's impossible
I still believe in love at first sight
Nothing's impossible (DM)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 13 Lut 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owieczka w Icelandexpress mozesz latac do 34 tygodnia ci膮偶y.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
DarkAngelKate

Do潮czy: 15 Lut 2009
Posty: 186
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 15 Lut 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna2 napisa:
Witam! Mam prosbe wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i chcialabym trafic do szoitala, przychodni gdzie przyjmuja polozne Polki prosze podajcie mi adres w Reykjaviku. Aha i gdzie moge zrobic pierwsze badanie krwi na potwierdzenie?
Z g贸ry dziekuje


Witam, jesli jestes w ciazy przychodnia zacznie sie toba interesowac i robic ci badania od 3 miesiaca ciazy, jesli chcesz wczesniej potwierdzic ciaze przez lekarza musisz zarejestrowac sie prywatnie. pozdrawiam i zycze powodzenia
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
dorcia_4

Do潮czy: 24 Cze 2007
Posty: 117
Sk眃: ...
PostWys砤ny: 15 Lut 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a jak jest z wizyt膮 u ginekologa ju偶 w trakcie ci膮偶y? Musz臋 i艣膰 prywatnie czy w przychodni jako艣 to za艂atwi膰? Jestem w 21 tygodniu ci膮偶y i mam b贸le krocza, chcia艂abym p贸j艣膰 do gina i sprawdzi膰 czy wszystko w porz膮dku.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
DarkAngelKate

Do潮czy: 15 Lut 2009
Posty: 186
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 15 Lut 2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w trakcie ciazy a zwlaszcza w 21 tygodniu jestes pod opieka lekarza rodzinnego i przysluguje ci polozna, jesli cokolwiek sie dzieje zwracasz sie do poloznej ktora prowadzi twoja ciaze i ona daje skierowanie do ginekologa ktore jest wtedy darmowe.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
dorcia_4

Do潮czy: 24 Cze 2007
Posty: 117
Sk眃: ...
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki dzi臋kuje. Jutro pojade do mojej po艂o偶nej i poprosze o skierowanie do ginekologa Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
faket

Do潮czy: 13 Gru 2008
Posty: 43
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcia_4,jesli cos cie niepokoi to mozesz nawet teraz zadzwonic do przychodni poprosic zeby cie polaczyli z nia,jesli beda mowic ze przekaza i polozna oddzwoni to powiedz im ze jestec w ciazy i ze zle sie czujesz to powinna cie polaczyc z nia odrazu ,mozesz nawet dzisiaj dostac to skierowanie na USG i jeszcze jedno w 20-22 tyg ciazy badanie USG jest obowiazkowe i bezplatne,dostalas to,twoja polozna sama powinna ci dac to skierowanie.W tym czasie mozna wykryc jakies wady,ja mialam robione USG 2 razy raz wlasnie w 21 tyg a drogie to w 34 tyg bo lekko plamilam i dla pewnosci ze jest wszystko ok dostalam skierowanie na to badanie.
Jesli chodzi o latanie samolotem ,to mozna latac do 34 tyg ale trzeba mies zaswiadczenie od lekarza czy poloznej,czyli od 28-34 tyg ciazy trzeba miecpapier ze jest wszystko ok i ze mozesz leciec,pamietaj ze musisz miec osobne zaswiadczenie w jedna i w droga strone,ja mialam tylko w jedna strone i jak wracalam na wyspe to mnie niechceli puscic a bylam w 28 tyg ja wracalam.Pozdrawiam i powodzenia,Dorcia_4 napisz co zalatwilas i co powiedzial lekarz.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
dorcia_4

Do潮czy: 24 Cze 2007
Posty: 117
Sk眃: ...
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faketdziekuje Smile Dzwoni艂am do po艂o偶nej i w 艣rode mam wizyte u ginekologa w mojej przychodni. Oczywi艣cie jak powiedzia艂am objawy to zaraz by艂o, 偶e to normalne objawy w ci膮偶y, tylko jak pytam kogokolwiek o to to ma艂o kogo boli krocze w 21 tygodniu ci膮偶y. Postawi艂am na swoim i powiedzia艂am, 偶e chce 偶eby mnie ginekolog przebada艂. Je艣li chodzi o usg to by艂am w 12 tygodniu i 20 tak偶e. Nasz synek (bo b臋dziemy mie膰 synka) mia艂 zrobione wszystkie pomiary, kt贸re s膮 w normie.
Dziekuje Wam za pomoc Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
paulina
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 10 Sty 2009
Posty: 12
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 17:37    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

hej!dziewczyny wiecie moze kt贸re z zwiazk贸w zawodowych wyp艂acaja jakies pieniazki z tytu艂u urodzenia dziecka??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
novva

Do潮czy: 10 Lut 2009
Posty: 14
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze艣膰. Wiecie mo偶e gdzie mo偶na zrobi膰 USG 3D i jaka jest jego cena? Pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
DarkAngelKate

Do潮czy: 15 Lut 2009
Posty: 186
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi o cos takiego jak becikowe w polsce? na islandii tego nie ma
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
DarkAngelKate

Do潮czy: 15 Lut 2009
Posty: 186
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do lekarzy i ich poglad na ciaze to dla nich rzeczywiscie wszystko jest ''allt i lagi'' w ciazy wszyskie obiawy, bole, lekkie krwawienie i rozne inne dolegliwosci sa skutkami ciazy. trzeba sie wrecz prosic i tak jak pisala dorcia_4 postawic na swoim bo inaczej nic nie zrobia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lew
=konto odzyskane=
Do潮czy: 17 Lip 2008
Posty: 147
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SG 3D
http://www.9manudir.is/index.php?option=content&task=view&id=4&Itemid=27

Cena to ok 12 ty艣. Na stronie jest tel. jak nikt nie odbierze nagrajcie si臋 na skrzynk臋 oni oddzwaniaj膮. Polecam zrobi膰 to po 32 tyg. ci膮偶y w贸wczas efekt jest lepszy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
dorcia_4

Do潮czy: 24 Cze 2007
Posty: 117
Sk眃: ...
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja s艂ysza艂am, 偶e to usg 3 d najlepiej zrobi膰 w 23-26 tygodnia ci膮偶y bo dziecko nie jest jeszcze takie du偶e i w贸d p艂odowych nie jest tak du偶o. Moja kole偶anka robi艂a w 28 tyg. i bardzoo nie wyra藕ne wysz艂y te zdj臋cia i sami powiedzieli, 偶e za p贸藕no przyszli.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
DarkAngelKate

Do潮czy: 15 Lut 2009
Posty: 186
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze nie ma dokladnie okreslonego terminu kiedy mozna zrobic takie badanie. ''W nielicznych przypadkach badanie jest nieco utrudnione z powodu np. zmniejszonej ilo艣ci p艂ynu owodniowego lub znacznego stopnia oty艂o艣ci ci臋偶arnej.'' - dlatego nie ma wiekszego znaczenia czy to beda 2 tyg wczesniej czy 2 tyg pozniej. roznica tylko taka ze dzidzia wieksza Very HappyVery Happy badanie wyjdzie zawsze ale nie zawsze wyjdzie z dokladna widocznoscia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lew
=konto odzyskane=
Do潮czy: 17 Lip 2008
Posty: 147
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie do kt贸rej link wys艂a艂am macie szereg zdj臋膰.(myndir) Proponuj臋 oceni膰 jako艣膰 w poszczeg贸lnych tygodniach!!!!!....Zadzwo艅cie i zapytajcie w艂a艣ciwych os贸b kiedy najlepiej przyj艣膰. A tak na marginesie to nie wiem czy chcia艂abym zobaczy膰 moje male艅stwo w 23 tyg. sprawd藕cie jak wygl膮daj膮 w贸wczas dzieci i czy takie zdj臋cia chcecie do albumu Rolling Eyes A mo偶e lepiej mie膰 pulchnego bobaska gdzie wida膰 ju偶 podobie艅stwo do rodzic贸w?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
dorcia_4

Do潮czy: 24 Cze 2007
Posty: 117
Sk眃: ...
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm w艂asnie sugeruje si臋 zdj臋ciami z tej strony i w 23 i 25 tyg. dziecko wygl膮da najlepiej. Reszta jest bardzo zamazana. Ale dok艂adnie jak kto woli. Very Happy A w艂asnie te najlepiej poinformowane osoby powiedzia艂y, 偶e 28 tydzie艅 to za p贸藕no i dlatego zdj臋cia wysz艂y kiepskiej jako艣ci. I komu tu wierzy膰, chyba najlepiej i艣膰 i si臋 samemu przekona膰 Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anna2

Do潮czy: 13 Lut 2009
Posty: 33
PostWys砤ny: 17 Lut 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ile kosztuje prywatna wizyta potwierdzajaca ciaze? I gdzie najlepiej isc?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 110 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron